Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z skrzynią


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Scenica z 2002r. Mam problem z wyciekiem oleju z skrzyni przy wybieraku,czytałem o różnych sposobach usuwania owej usterki, począwszy od sposobu bez wyciągania skrzyni, ucinając łapę wybieraka wymianąc uszczelniacz i spawając łapę (ale podobno po dwóch miesiącach wyciek wraca).Ostatnio czytałem o zestawie naprawczym :D

post-63141-0-57384200-1433501829_thumb.jpg

Moje pytanie czy ktoś coś wie na ten temat,czy używając tego cudeńka naprawdę można samemu zlikwidować wyciek. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja naprawiałem wyciek właśnie przez odcięcie ramienia dwa lata wstecz i wycieku brak.Jest szczegółowy filmik w necie(nie mogę teraz tak na szybko go znalezć )właśnie z zestawem naprawczym jak masz a zdjęciu

Edytowane przez mietas10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mietas10.

Ten filmik mam i mniej więcej wiem o co chodzi. A co do tego co kolego pisałeś że dwa lata masz i nic nie cieknie to zależy od zużycia ośki u mnie jest dość duży wyciek i myślę że i ośka będzie mocno wytarta. Mój kolega robił twoim sposobem i dwa miechy ok. niedawno dzwoni do mnie i mówi lipa, bo już wisi sopel. W ciągu miesiąca zrobił mu się większy wyciek niż miał wcześniej. Dzięki za info na mój temat.

Pozdrawiam

Sławomir K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może masz rację ale weź znajdź dobrego fachowca, wszyscy tylko zrobić raz dwa bo czasu nie ma i na placu stoi kolejka samochodów do naprawy kasę wziąć a jak coś nie tak to 'a ja mówiłem że to długo nie będzie'. Z góry dzięki za info

 

Dodano: 27 lip 2015 - 19:02

:!: Czy ktoś ma o tym zestawie coś do powiedzenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu nie kupował bym tego, badziewnej jakości materiały.

Usuwałem luz na drążku zmiany biegów poprzez zakup tulejek, teflonów itp.

Jakość w "zestawie" naprawczym mnie poraziła, źle odlane plastiki, połamane zatrzaski, podjechałem do domu po numery części i zamówiłem z ASO.

Także nie pakuj się w te dziadowskie zestawy bo są g.... warte.

Edytowane przez shu90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I wymieniłem, jest już miesiąc i nic nie cieknie i nie leje :applause: . Wymiana bezproblemowa, jeśli ktoś coś lubi majsterkować można samemu się za to brać. Napiszę coś więcej za jakiś czas, jak trochę pośmigam. :rolleyes:

Oczywiście cały czas mówię o zestawie naprawczym (a nie jakieś ucinania i spawania).

Edytowane przez sawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!