Jump to content
FORUM Renault Megane, Scenic, Fluence

Sklep z częściami samochodowymi iParts.pl
Sign in to follow this  
numero_uno

Megane I phI Skąd ta woda ? :/

Recommended Posts

numero_uno    0

Witam Panowie, mam taki problem. Od jakiegoś czasu w mojej Megance gromadzi się woda za siedzeniem kierowcy i pasażera. Nie mam pojęcia jak ona dostaje sie do samochodu. Macie może jakieś pomysły ?? Czasami w czasie jazdy mam wrażenie jakby kapało na pedały, ale to może tylko wrażenie. Czy ktoś z was miał taki problem ? Jak sobie z tym poradzić ? Dzięki za pomoc.

robi413    0

Witam,u mnie było mokro w miejscu chamulca ręcznego,okazało się że woda dostawała sie od anteny na dachu.ale troszkę bezbarwnego silikonu pomogło i do dzisiaj suchutko.Woda kapała,sam nie wiedziałem skąd ale kiedyś w ulewę dotknołem dachu a tam mokrusieńko.Pozdrawiam

husar68    0

Witam miałem dokładnie to tzn gromadziła mi się woda w okolicach hamulca ręcznego co gorsza woda która dostawała się do środka przez poluzowana antena najpierw trafiała na czujnik od alarmu i robiła spięcie nie mogłem wyłączyć alarmu nie mogłem jeździć ale tak jak mówisz odrobina sylikonu i posprawie

piskorz100    0

Witam - w moim przypadku ustalono, że woda która zbierała sie na dywanikach przednich, nie odpływa ponieważ były zapchane kanały odpływowe. Po wyczyszczeniu - jak ręka odjął :?:

rcwawa    1

u mnie woda kapal na reczny i galke od skrzyni biegow tapicerka przy przedniej szybie cala wilgotna wymienilem mocowanie antenty i jest ok. ale komus ostatnio nie chcialo sie odsowac calej bramy i jak cofal to antena zaczepila i zaczela sie wyginac :?: a pierwszy raz to na myjcie sie wygielo jak zapomnialem odkrecic za wymiane placilem chyba 40zl w renomaxie

mario2013    0

witam umnie znowu w progu od lewej strony w scenick i to tak ze byl nieraz pelny jak poluzowalem zatyczke plastikowa w progu to doslownie z 30 litra wody sie wylalo ale teraz mam male dziurki w zatyczkach i jest spoko ale skat ta woda do do dzis nie wiem