Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Potrzebny numer modułu BSI UCH


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Megane 1PH2 1.4 16V 1999r hatchback wersja RT.

Zalało mi moduł BSI UCH i niestety nie mogę odczytać numeru na naklejce. Na samej płytce jest numer S108572001C, jednak chciałbym potwierdzić czy to na pewno jest ten model.

Proszę o pomoc w potwierdzeniu. Może ktoś ma ten sam model Megi i ma zachomikowane zdjęcia gdzie zarówno utrwalił zdjęcie płytki jak i obudowy.

Proszę również o podpowiedź jak rozpoznać wersje elektroniki (N1 N2 N3) oraz czy te wersje dotyczą również Megane po lifcie.

Szczegółowy opis:

Samochód (po burzy) na początki nie otwierał się z pilota, dioda immo ciągle migała i nie odpalał. Po dokładnym sprawdzeniu (wyczyszczeniu, pomierzeniu) bezpieczników i złącza na podszybiu przy akumulatorze problem nie znikł.

Po wyszarpaniu i umyciu (jeden róg płytki pokryty zielono-białym tlenkiem - ok 1/6 powierzchni płytki) modułu centralny działa, dioda immo -Ok, silnik odpala, samochód jeździ, ale...:

- nie działają kierunkowskazy (światła awaryjne działają)

- wycieraczki po włączeniu szaleją ( nie wyłączają się lub wyłączają się w różnych miejscach.

- co jeszcze - nie działa - nie wiem.

Oględziny płytki ujawniły upalone punkty na płytce (upalone do tego stopnia, że za bardzo nie da się poprawić lutów.

To mój pierwszy post. Proszę o pomoc i wyrozumiałość.

Edytowane przez krzysztoflyczba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!