Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Awaria świateł i regulacji położenia świateł PILNE


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem ze światłami, przeszukałem całe forum niestety nic nie znalazłem na ten temat. Sporo jest o światłach ale mój problem troszkę się różni. Mianowicie; podczas jazdy mrugają mi światła, czasem gaśnie lewe czasem prawe na zmianę albo razem, ostatecznie gasną na dobre, wystarczy że się zatrzymam, wyłączę silnik i światła i na nowo działają. Dodatkowo szaleje regulacja wysokości świateł, raz w niebo raz pod auto. Próbowałem zaobserwować dlaczego tak się dzieje ale nie udało się (wyboje, prosta droga, hamowanie czy też przyśpieszanie to nie istotne). Wybieram się niedługo na Chorwację więc nie potrzebuje stroboskopu :) Jeśli ktoś wie to proszę o pomoc. Lubię grzebać w autach i jeśli nie jest to trudne to chyba nic nie zepsuję. Dzięki wielkie i POZDRAWIAM

 

PS MEGANE II 1,9/130km/2006/kombi

Edytowane przez andrzejge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłbym najpierw same przetwornice, najlepiej było by mieć inne na podmianę, dalej idąc żarówki jakie mamy czy oryginalne czy zamienniki.

Możesz odesłać do nas reflektory, sprawdzimy, itp.

Możesz jedynie oddać u siebie gdzieś do serwisu, tyle co można pomóc.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozebrałem wszystko i nic nie wzbudziło moich podejrzeń. Jedynie to że gdzieś zgubiłem zaślepkę z lewego chlapacza i jednocześnie odpadła mi osłona żarówek i sporo syfu się tam narobiło. Przez dzień ze światłami myślę że wszystko jest ok. Czy te objawy mogą mieć związek z czujnikiem zmierzchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałeś wszystko, ale czy odpaliłeś xenon ? jak sie zachowuje itp? Widzisz zaglądanie do środka może nic nie wzbudzić, tu chodzi o głębszą wiedze elektroniki, to tak teraz wygląda twoja praca - jak rozebrać zderzak i ponownie go złożyć,

Edytowane przez peugeot206.88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety nie dam rady w moich warunkach zdjąć zderzaka, parkuje w placu na małym osiedlu. A żarówki już wcześniej wyciągałem i nic się z nimi nie dzieje, są oryginalne i nie tracą barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!