Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

RENAULT B - CLIO - problem z immo - każda porada mile widziana


Rafal-Hamann

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przejdę do sedna sprawy, kupiłem niedawno Renault Clio 1.2 99r. z jednym kluczem, auto od początku nie zapalało, dioda od immo miga szybko kiedy przekręcam zapłon, auto nie odpala, na moje oko to problem leży w kluczu ponieważ nie świeci się dioda, bateria w kluczu też nowa, dokładam zdjęcia klucza. Proszę pomóżcie jak ominąć immo.

post-83006-0-28740800-1436295739_thumb.jpg

post-83006-0-28818100-1436295754_thumb.jpg

post-83006-0-12462600-1436295773_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest taka możliwość żeby znaleźć podobny klucz na złomie i sprubować dopisać za pomocą interfejsu (Interfejs Diagnostyczny Renault Nissan DDT2000 kkl) ??? chodzi mi żeby pozostała opcja c/z w kluczu.

 

Dodano: 07 lip 2015 - 22:32

Do końca to nie wiem co ten interfejs potrafi z immo.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia, 5.10 - Caps Lock

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez Rafal-Hamann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum clio tam jest szeroki opis jak naprawić tą usterkę, naprawiałem to w Thali zmyślny elektryk samochodowy poradził sobie z tym za chyba 80 zeta w serwisie chcieli mi wcisnąć nowe kluczyki za 600 PLN :angry:

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, zamówiony interfejs Diagnostyczny Renault Nissan DDT2000 kkl, przyjdzie prawdopodobnie w poniedziałek, z tego że mieszkam w Szwecji, jak nie pomoże to poprawię emulatorem...

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pali się dioda... klucz nie daje znaków życia

Bo może nie dostaje napięcia z baterii, może sam przycisk nie kontaktuje, wtedy kluczyk nie będzie dawał znaków życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Mam ten sam problem, z tym że w reno modus i u mnie jeden z kluczy nie zapala auta, ale centralny normalnie działa, tak jagby zgubił kod imo, jest na to rada?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!