Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Clip nie łączy z jednym modułem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupiłem sobie Clipa V146 zainstalowałem zgodnie opisem na win 7 (32). Po podłączeniu wszystko ładnie wykrywa VIN, po czym włączam skanowanie sieci. Wyświetla, że nie ze wszystkimi można się połączyć (moduł elektroniki nie aktywny). Sonda ładnie świeci, 4 diody sterowniki zainstalowane. Niby wykrywa wszystkie podzespoły, jakiś był błąd skasowałem ale nic w elektronice nie można zrobić .Ma ktoś pomysł co nie tak? Autko megi 2

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem sobie Clipa V146 zainstalowałem zgodnie opisem na win 7 (32)Po podłączeniu wszystko ładnie wykrywa VIN po czym włączam skanowanie sieci wyświetla że nie ze wszystkimi można się połączyć (moduł elektroniki nie aktywny) Sona ładnie świeci 4 diody sterowniki zainstalowane.Niby wykrywa wszystkie podzespoły, jakiś był błąd skasowałem ale nic w elektronice nie można zrobić.Ma ktoś pomysł co nie tak ?Autko megi 2

Zapłon włączyłeś?

Mam takiego Clipa i wiele żeczy nie może.

Jakich "Żeczy" nie może? Może Ty nie możesz ?? :D

Miałem Ori i chińczyka i nie dostrzegam absolutnie żadnej różnicy. I tak nie masz autoryzacji na serwerach Renault i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłon włączyłeś?

Tak zapłon mam włączony (silnik zgaszony) wczoraj próbowałem na innym łapie jest to samo. Po włączeniu testu sieci multipleksowej pojawia się komunikat, że nie może połączyć ze wszystkimi kalkulatorami.

Możliwe przyczyny to nie dochodzi prąd lub przewód uszkodzony.

Gdy jeździłem do ASO podłączali bez problemu, więc w aucie mam instalacje sprawną.

Już sam nie wiem co robić, może to wina systemu win 7?

Wstawiam zrzut ekranu jak to wygląda, może ktoś pomoże będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.

post-18420-0-76394800-1436687203_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem niestety nic to nie daje. Ogólnie ten clip jakiś dziwny nie mogę (prócz kasowania błędów) nic robić. Np mam ustawiona zmiana oleju co 15tys (którą kiedyś mi ustawili u mechanika) nie da się zmienić. Chciałem wyłączyć światła w drzwiach nie ma tego zmiany języka czy innych też nie widzę. Wygląda to jak taki clip którym mogę podglądać sobie tylko parametry nic poza.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Tyle że ja kupowałem jako w pełni funkcjonalny 1:1 Dziś rozmawiałem z chinolem twierdzi że to wina mojego kompa,bo clipem niby wszystko mogę robić co w oryginale (prócz programowania ) Takie jego zdanie teraz cholera wie czy wcisnął mi lipny ?Ale jeśli jest jak mówisz to mamy bardzo drogie ELM327 w obudowie CLIP :angry:

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!