Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tylna część zawieszenia opadła.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, mianowicie podczas jazdy z trzema pasażerami samochód zaczął dziwnie skrzypieć z tyłu samochodu i nagle podczas skrętu w lewo huknęło i zawieszenie z tyłu samochodu opadło.... z prawej strony bardziej, Jestem lajkiem więc prosiłbym dużo bardziej wyspecjalizowanych kolegów o pomoc w ustaleniu przyczyny, z tego, co czytam to prawdopodobnie amortyzatory bądź belka ,ale wole zapytać ;) zamieszczam zdjęcia tyłu samochodu.

Renault megane coupe 1.6e z 96 r

 

Z góry dzięki za pomoc

post-70569-0-82180500-1438018133_thumb.jpg

post-70569-0-77814000-1438018236_thumb.jpg

post-70569-0-65717000-1438018306_thumb.jpg

post-70569-0-85641900-1438018414_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stało od lutego dla tego nie wymieniałem opon, no rdza jest, jest ,ale jak naprawie to się nią zajmę ;p , ok dzięki 11348 za odpowiedź ;)

11348 rozumiem ,że to droższa sprawa ?

I jak by mi ktoś napisał jaki był by koszt gdyby winny był drążek skrętny tylnej belki, nie chce zostać naciągnięty na koszty.

Edytowane przez nowy27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt samego drążka to około 500zł, nowy.

Najlepiej oddać całą belkę do regeneracji albo jak mieszkasz w Warszawie to w Sulejówku na ulicy Drobiarskiej 51 mają do sprzedania używaną belkę do Coupe z tarczami i czujnikami ABS za 450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam pod Warszawą, a no to wielkie dzięki shu90, bo tej belki co mam to raczej regenerować się nie opłaca ?

A podpowie ktoś gdzie najlepiej zregenerować belkę żeby było solidnie i dość tanio w okolicach warszawy ?

Edytowane przez nowy27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w garażu belkę od coupe z tarczami. Tarcz i zacisków nie mam, została mi tylko goła belka. Oddam za flaszkę, odbiór osobisty ze względu na wagę i wymiary. Odbiór kilka km od Płocka - z Wawy jakieś 120km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak oddałem belkę na regenerację, wyszło ,że drążek pęknięty itd, w franceautoservice w Warszawuie policzyli mnie za to 1170 zł, ale niestety nie działa mi teraz ręczny... ma jakąś awarię, chodzi luźno a jak go zaciągnąłem to teraz nie mogę odpuścić... znaczy odpuściłem dźwignie ,ale sammochód jedzie tak jak bym miał zaciągnięty ręczny... czy waszym zdaniem mogę do nich to zareklamować czy to normalne ?

Edytowane przez nowy27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem, to mi powiedział szef, że to wina tego, że drążek pękł, cytuje "drążek też panu działał" ale jak im zawoziłem auto to ręczny działał jak należy więc już nie wiem...

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!