Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prosba o ocene laguna II


rafal-g8

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda ładnie jak większość aut z Radomia :)

 

Silnik 2.0 - bezawaryjny ale skrzynia tylko 5 biegów. Jak sprowadzona z Holandii to pewnie też holenderska instalacja - nie każdy gazownik w Polsce chce to ruszać.

To jest rok 2006 - a 2007 to typowa zagrywka handlarza, że "model 2007".

 

Ciekawa sprawa - nie widzę nigdzie podanego przebiegu.

Nie jestem też ekspertem jeśli chodzi o laguny, ale miałem swoją i też sporo się naszukałem. Wydaje mi się, że fotele w tej z ogłoszenia są z wersji przed liftem. Być może duży przebieg spowodował zużycie oryginalnych foteli i zostały wymienione na ładniejsze - to musiałby ktoś oblatany w lagunach potwierdzić. Musisz też się dowiedzieć, czy tu w ogóle były półskóry, bo jak sa półskóry, to boczki powinny być skórzane, a tu są szmaciane. Podłokietnik też powinien być w skórze.

 

W opcjach wyposażenia sprzedający nie wspomniał m.in. o:

-systemie bluetooth (wg mnie działa w tym modelu rewelacyjnie, super jakość rozmów)

-nawigacji

-odtwarzaczu mp3

-elektrycznym ręcznym

-systemie Hands Free

-wybieraniu głosowym

-czujnikach cofania

-przedniej szybie fotochrom

-ESP

-zmieniarce na 6cd

 

Nie ma natomiast:

-lusterek składanych (a wydaje mi się, że w takim wyposażeniu powinno być)

-ASC

 

Ogólnie rzecz biorąc - ja byłem z Laguny bardzo zadowolony, mimo że to było tylko 1,9 110KM.

 

Jakbyś się zdecydował ją oglądać to przesuń dzwignię w w czytniku DVD nawigacji na pozycję PLAY - wtedy włączy się navi i będziesz mógł sprawdzić czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!