Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Scenic - co o nim sądzicie ?


peugeot206.88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was, przymierzam się do kupna następnego Scenica znalazłem coś ale wole sie podpytać was czy wg warto , robocizny proszę nie liczyc bo sam sobie zrobie jedynie lakiernik dojdzie i klamoty , link poniżej , dzieki za sugestie,

http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-1-5-dci-2007-solar-dach-klimatronic-zadbany-pali-jezdzi-airbag-ok-ID6ya7zn.html

 

Na forum jest dedykowany dział dla zakupu auta. Przeniesiono do właściwego działu. -damiar

Edytowane przez damiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo: nie ten temat ;) mi nie przeszkadza, ale...

Secundo: SIIphII a nie SIIIphI

i do rzeczy:

-ASR, ESP nie ma;

-wyswietlacza HUD też nie (chyba że nie wiem co mają moje samochody ;) );

-relingów też nie zauważyłem.

 

Dowiedz się czy ma dwie karty. Jeżeli jedną to najprawdopodobniej samochód uznany za złom i żebyś nie miał kwiatków z możliwością rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa, to kompletny francuski dowód rejestracyjny bez adnotacji w stylu skasowany (może być przekreślony z adnotacją wyrejestrowany i wtedy OK).

Jeżeli będzie oderwana dolna część dowodu, to u nas go nie zarejestrujesz.

Nie daj sobie wmówić, że dowód dojdzie, albo coś podobnego, bo to stary tekst naciągaczy.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie myśle czy się wg pakować w to , wg to weź kup dziś auto , dzwonie igła igła a co do czego to jakies złomy ,

 

Dodano: 15 wrz 2015 - 15:26

też zobaczcie ile było oglądających i nikt jakoś nie kupił ? podejrzane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wyglądało tak, jakby pod coś wjechało.

Bez oględzin na żywo, to ciężko będzie cokolwiek powiedzieć.

Nie kupuj czasem "na francuza".

 

Dodano: 15 wrz 2015 - 15:32

Nie sugeruj się liczbą oglądających.

Ogłoszenie jest świeże i pewnie nikt go jeszcze nawet na oczy nie widział na żywo.

Jak sprzedawałem swoje auto, to po kilku dniach było ponad 1000 wizyt a chyba jeden, czy dwa telefony w sprawie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro tez go wystawili ten sam właściciel i jest dołączone foto z maską , to tak wygląda jak by na niego cos spadło z góry , i tak we dle mnie i mojego oka do wymiany też podszybie te aluminiowe, dalej , dziwne że poduszki nie odpaliły ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłeś że jeszcze próg pod drzwiami kierowcy porządnie dostał? Z jednej strony może nie być tragicznie, a z drugiej "nietypowe" miejsce na uszkodzenia, uderzenie mogło pójść nie od przodu czy boku a z góry i wtedy odkształcenia mogą być inne i trudniejsze do naprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to było lepsze wyposażenie, 2.0 dCi i 2008 rok to można by rozważyć, ale tu szału nie ma, a do tego dużo roboty. Części może byś znalazł w kolorze, ale próg itp i tak trzeba lakierować. Szyba będzie droga. Do tego dolicz opłaty z 1200-1400zł. Po zrobieniu pewnie by wyszedł z 12tys zł (rozrząd oleje itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dokładnie tak jak mówisz , tu stówka tam dwie i sie robi niezła cena,

 

Dodano: 26 wrz 2015 - 19:07

A co myślicie o tym modelu :

http://otomoto.pl/oferta/renault-scenic-1-9dci-120km-klima-zarejestrowany-elektryka-ID6ybhnb.html

 

trochę drogo jak na ten rocznik(tak mi sie zdaje), tak nie mogę sie niczego dopatrzeć , zdjęcia silnika nie ma , tyłu w środku nie ma , wnetrze ładne , ale to zwykły golas jak widac , a co jeśli chodzi o ten silnik , na co zwrócic uwagę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny golas to nie jest, wszystkie szyby sterowane elektrycznie, fotochromatyczne lusterko, nie widać czy ręczny zwykły czy elektryczny. Ładnie widoczny na wyświetlaczu napis "SERVICE" ;) i ta plakietka "Exclusive edition" na drzwiach kierowcy... Na plus że zarejestrowany u nas, ale jeżeli powodem wyświetlenia się komunikatu jest drobiazg to dlaczego go nie naprawili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!