Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Ciężko pali lub wcale.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam megane 2.0 lpg mam taki problem ze na zimnym silniku autko ciezo pali z 3-4 razem później jak cieply to normalnie ale do tego jeszcE teraz zapala mi się kontrolka od ładowania. A akumulator mam nowy. I nie wiem czy to alternator czy. Co w czesniej myślałem ze jak ciężko pali ze może pompka od paliwa albo cYzujnik położenia walu a teraz juz sam nie wiem

 

Dodano: 01 paź 2015 - 11:33

Poladowalem go godzinę i zapalił jak dawniej od strzala ale jak skrencem kolem albo cos to kontrolka od ładowania się zapala, a jak stoi odpalony to nic się nie zapala.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akumulator mam nowy 2miechy odpalilem auto przejechałem 15 km świeciła się kontrolka od ładowania zgasilem go i juz nie mogłem odpalić czyli nie mam ladowania, to co alternator do wymiany?

 

Dodano: 01 paź 2015 - 16:55

Czy co powinnam sprawdic przed ewidenta wymiana alternatora?

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostrzegłem spory luz na rolce 3 na samym dole i mam pytanie jak to odkręcić i wymienić iwgl

 

Dodano: 02 paź 2015 - 15:51

Nie znam się na tym aż tak ale to jest chyba koło pasowe wałka korbowego . I ona nie powinna być taka luźna pytanie jak to wykręcić i wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedokręcona śruba od koła pasowego, to raczej dawno by już poleciało, no ale różnie to bywa. Jak jest metalowo gumowe to mogło gumę szlak trafić (jeżeli masz koło z tłumikiem drgań). Ale zrób zdjęcie i wskaż o którym jest mowa, może chodzi ci o koło od klimy. Śrubę na kole pasowym dobrze odkręcać kluczem pneumatycznym i ponownie dokręcić wskazanym momentem kluczem dynamometrycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale wał muszę zablokować jakoś??

 

Dodano: 10 paź 2015 - 21:32

Wymieniłem te koło pasowe i śmiga ładowanie, jest tylko mam taki problem, że jak silnik zimny to ciężko pali i nie wiem czemu? Akumulator mam nowy a jak jest ciepły to bez problemu zapala. Ktoś coś podpowie?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!