Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


sałron

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wszystkim forumowiczom <ok>

Może niedługo stanę się właścicielem Meganki III Grandtour i wtedy będę już pełnowartościowym forumowiczem forum megane.com.pl. Mam nadzieje, że nastanie to szybciej niż później bo auto bardzo przypadło mi do gustu :mrgreen:

Pozdrawiam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forowiczów.

Dziś około godz. 17 stanę się posiadaczem Renault Megane pierwszej generacji :) .

Myślę że będę częstym gościem na forum, bo to moje pierwsze Renault, a lubię wiedzieć więcej na temat aut którymi się poruszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników francuskiej motoryzacji.

 

Od kilku lat jestem wiernym fanem Peugeota i myślę, że tak zostanie.

Właśnie jestem w trakcie zakupu (zaliczka wpłacona) mojej drugiej miłości - Meganki z 2005 roku.

Myślę, że często będę do Was zaglądał i z czasem udzielał w wielu tematach.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Od niedawna jestem posiadaczem Renault Megane II phI 1.4 16v Dynamicue w wersji Sedan/Saloon.

Jak na razie bardzo zadowolony, w szczególności z komfortu jazdy.

Bardzo mi jest milo dołączyć do grona pasjonatów tejże marki samochodu jaka jest Renault.

Pozdrawiam i Dziękuje za przyjecie w szeregi.

Ixo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Przyszedłem się przywitać. Co prawda to teściu mój kupił meganke, ale on aczej by sie tu nie zarejestrował a podejrzewam, że można się stąd wiele dowiedzieć.

Jego samochód to meganka SW z 2006 r (podejrzewam, że ph II bo ponoć "po liftingu") 1,6 16V

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozglądam się za moimi pierwszymi 4 kółkami i w grę wchodzi głównie Renault Megane 1 po fl ze względu na wygląd :) Mam nadzieje, że znajdę tu mnóstwo info które mnie zachęca, a niektóre nawet zniechęcą do kupna Meganki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Jako "prawdopodobny" przyszły właściciel megi postanowiłem zaciągnąć informacji

w najlepszym żródle. U obecnych użytkowników :) Będzie to moje pierwsze nowe autko więc chcę żeby wszystko było cacy. A tutaj dowiem się najlepiej wszystkich "pros & cons" na temat megi. Było by to moje drugie autko tej marki jako że miałem kiedyś clio baccara 1,8 135KM.

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Od końca września albo początku pazdziernika będę szczęśliwym posiadaczem renno megane 1.4 tci. Poprzednio jezdziłem reno clio 1.5 dci. Będzie mi miło pogadać z Wami na temat eksploatacji mojej meganki. Życzę wszystkim bezproblemowej eksploatacji swoich renówek i szerokości....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!