Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Clip z Aliexpress


Rekomendowane odpowiedzi

Jaki klucz do instalacji?

1. Odpalasz plik reg który Ci doda wpisy w rejestrze

2. Instalujesz clipa

3. RSRWin wg instrukcji którą powinieneś mieć

4. Odpalasz i działasz

Polecam i tak działanie w maszynie wirtualnej (z xp), aniżeli na systemie który masz w kompie.

Aaa sorry faktycznie jest klucz, poszukaj w dokumentacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem CLIPa z aliexpress lecz ubogą wersję, bez chipów Cypress-a. Problem jest taki że rozłącza w nieokreślonych momentach a instaluje tylko jeden sterownik bosch automotive, coś podobnego.

Testuję na wirtualnej maszynie + win XP ale z tego co czytałem najlepsza wersja to z bebechami "pozłacanymi".

Szału nie ma ale błędy odczyta i skasuje więc i tak jestem zadowolony, a zamawiałem z tej aukcji:

 

LINK

 

Cła ani podatku też nie opłacałem, ponieważ sprzedający wystawił "fakturę" więc urząd celny nie miał prawa nałożyć nic na to, fakturę taką sam mógłbym sobie wydrukować :D

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy podłączyłem się z tym urządzeniem do samochodu i powiem że jest ok.

Łączy się od razu bez najmniejszego problemu i jak przeglądam program to można nim zrobić przy aucie chyba absolutnie wszystko łącznie z diagnozą pompy wysokiego ciśnienia i programowaniem wtryskiwaczy. Nie znam się dobrze na tym i porównania też nie mam ale chyba do garażowego użytku jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(...) łącznie z diagnozą pompy wysokiego ciśnienia i programowaniem wtryskiwaczy.

A mógłbyś dać zrzut ekranu z tej opcji? mam MaxiECU ale jeśli to cacko ogarnia też takie tematy to może warte zakupu.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ds150e udało mi się:

Aktywować tempomat

Zmienić język menu na polski

Odczytać i skasować błędy klimy, silnika i air bag

Jest opcja regulacji otwarcia i zamknięcia wtryskiwaczy ale z niej nie korzystałem.

Mam wersję blutut ale nie udało mi się z niej korzystać, łączyłem się za pomocą usb.

Moje auto to Megane II phII 2006 1.6 benzyna

 

Dodano: 27 lut 2016 - 08:13

Latest 2014.R3 free activated new vci ds150e with bluetooth scanner TCS cdp pro plus LED 3 IN1 CDP DS150 + Carton Box

http://s.aliexpress.com/jYFVryuU

(from cardiag online shop)

 

 

Koszt. To 160.60 zł z darmową wysyłką.

Ja dodatkowo dopłaciłem 44 zł za dhl i mój ds150 dotarł do mnie po czterech dniach od wysłania.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!