Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Clip z Aliexpress


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Można szybciej sciągnąć program np z chomika. Jest polski. Sam czekam ma ds150 wczesniej mialem maxiecu i zobacze jak to wychodzi w porównaniu z tym programem. Chyba że ktoś już może ma porównanie. Sam mam Clio. Niestety na forum clio góruje tylko i jedynie clip i wszelki informacje na temat tańszych programów jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oprogramowanie jest wspólne dla kilku poważnych producentów głowic jak Delphi, Autocom, Opus. Co do głowicy DS150E to, jak to bywa w obecnych czasach produkcję przeniesiono do Chin co oczywiście skończyło się wysypem tanich klonów. Chińczyk chce dużo sprzedać, więc produkcja jest po kosztach, modyfikują płyty główne, podzespoły są niższej jakości, pewnych elementów wręcz brakuje co skutkuje brakiem połączenia z niektórymi markami i nie da się ich dolutować bo płyta inna i nie ma gdzie. Opcje widoczne w programie są kuszące ale czy uda się je wykonać z powodzeniem to loteria. Nikogo nie zniechęcam, ale taką ewentualność trzeba mieć na uwadze, bo to może być kwestia szczęścia w losowaniu co nam chińczyk wyśle.

Cieplasek jak dojedzie napisz jak się sprawuje bo mimo wszystko kusząca alternatywa.

Edytowane przez kaag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jakby ktoś z clipem porównał ten DS150. Program może coś widzieć ale może mieć problem z wprowadzeniem zmian.

...również czekam na opis co udało się zbadać/zmienić.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Czy clip z aliexpress np. CLIP

będzie działał poprawnie pod virtual boxem z zainstalowanym windowsem xp? W opisie aukcji wymagany jest win xp sp3.

Na codzień używam linuxa i przygtowanie laptopa z systemem tylko do obsługi clipa byłoby bardzo kłopotliwe.

Ktoś już testował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

noszę się z zamiarem zakupu CLIP'a (z aliexpress) do prywatnego użytku (sprawdzanie błędów, kasowanie ich + chcę aktywować tempomat w MIII).

Znalazłem jednak trzy wersje:

- soft v153 + PL : v153 + PL

- soft v156 bez PL: v155

- z chipsetem cypress: CLIP Cypress v155

 

Domyślam się, że soft mogę wgrać inny (czy dograć sam język) więc różnica między v153 a v155 będzie żadna.

Natomiast co do trzeciej pozycji... czy chipset cypress daje coś szczególnego? Większą możliwość ingerencji w soft?

 

A może dla samego zczytywania/kasowania błędów oraz aktywacji tempomatu (tu pytanie szczególnie do kolegi _cinas) wystarczy kupić inne urządzenie, np. ds-150e?

Auto to Renault Megane 2019 1.6 110KM HB.

Głównie zależy mi na aktywacji tempomatu - niestety nie mogę znaleźć osoby, u której mógłbym tego dokonać (najlepiej Warszawa lub weekendowo okolice Puław).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!