Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Promocje - TOMTOM


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, rozmowa o kodach promocyjnych jak najbardziej przydatna i chwała Wam za to, ale ... gdzie wpisać owe kody by móc kupić mapę z rabatem? TomTom HOME nie chce przyjąć takich kodów (chyba, że wpisuję je w złym miejscu).

Kolejna kwestia ... czy mając nawigację EUROPE EASTERN muszę najpierw kupić cała EUROPE w wersji bez 4 aktualizacji czy mogę od razu (tylko) tą wersję z 4 aktualizacjami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W sklepie na stronie tomtom.pl

2. Musisz kupić najpierw mapę. Ktoś na forum pisał, że wgrał najpierw pirata, a później kupił legalne aktualizacje i zadziałało, ale nie pamiętam szczegółów i jaka wersja nawigacji - poszukaj na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigację Carminat TomTom Live więc ... piratów brak. :-)

Jednymi słowy, czas płakać i płacić. Mapa z 2011/2012 roku jest ekstremalnie wprost przestarzała (nawet A2 od Strykowa do Łodzi nie ma (były robione na EURO 2012). :-)

A może gdzieś da się kupić mapę taniej niż z wykorzystaniem ostatniego kodu promocyjnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kupno, to najtaniej wychodzi właśnie z tym powyższym kodem.

Co innego w przypadku aktualizacji, wtedy lepiej kupić kod z karty zdrapki.

Chcesz kupić mapę, żeby mieć większy obszar, czy tylko w celu aktualizacji swojej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej korespondencji ze wsparciem TomTom'a i prośbie o aktywowanie mi funkcji Live przynajmniej testowo na tydzień bym zobaczył czy to działa udało mi się jedynie dostać kod promocyjny by kupić usługi TomTom Live ze zniżką 50 PLN ("Welcome15_pl").

Czy te usługi w ogóle mają sens w Polsce? Czy one działają? Czy one coś dają? Oczekiwałem od nich okresu testowego by zweryfikować samemu, a skoro nie są skłonni pomóc, może nie warto kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawigację Carminat TomTom Live więc ... piratów brak.

 

Na funkcję LIVE faktycznie piratów brak, ale na mapy to można wgrać je ( np. ver 960) na zwykła karte SDRAM 4 GB i po odpowiednim przygotowaniu to działa w Renault Carminat.

Mozna zamówić sobie taka piracka usługę w "firmach" co kraczą mapy do wszystkich aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!