Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Promocje - TOMTOM


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wiem, że wiele osób usługi Live uważa za kiepskie i bezsensowne jest płacenie za nie, ale mi osobiście ich działanie zaoszczędziło przez ostatni rok całkiem sporo czasu (który spędziłbym w korkach).

Chciałem dokonać aktualizacji na kolejny okres i ... niestety zonk.

Jest obecnie możliwość dokonania tego na 1,5 roku za 279 PLN, ale wyświetla się, że nie można tego zrobić na Carminat TomTom Live.

Próbując dokonać aktualizacji na rok i wykorzystując kod "Welcome15_pl" otrzymuje informację, że już został wykorzystany co jest prawdą bo użyłem go w zeszłym roku.

Czy znacie jakieś inne kody? Całe szczęście na mapy mam jeszcze prawie rok aktualizacji, ale jeśli kod można wykorzystać tylko raz, w przyszłym roku zapewne rozstanę się z TomTomem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Live kupowałem w zeszłym roku i ten kod jak najbardziej mi wtedy zadziałał, ale tym razem wyświetla mi informację, że "Kupon został już wykorzystany" co oznaczałoby nie mniej i nie więcej, że można go użyć tylko raz na cały okres "życia" nawigacji. Nie bez powodu zaczyna się od "Welcome" czyli jest zapewne promocją powitalną dla nowych użytkowników.

Czy znacie inne aktualne kody/kupony promocyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nigdzie nie pisałem, że kod "Welcome15_pl" w ogóle nie działa.

Natomiast proszę o weryfikację ze strony kogoś kto już go wcześniej używał (np. rok temu tak jak ja) albowiem próbując z niego skorzystać otrzymuje informację "Kupon został już zrealizowany".

Jeśli chodzi o "USŁUGI LIVE W EUROPIE - 1,5 ROKU" otrzymuje od razu komunikat, że "Niestety, produkt Usługi LIVE w Europie - 1,5 roku nie jest obsługiwany przez to urządzenie." Moje urządzenie zidentyfikowane jest jako "CARMINAT TOMTOM LIVE IB1471J03084"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie pisałem do Ciebie tylko ogólnie - przy okazji zakupów informujemy, czy kod nadal działa.

W zeszłym roku z kodem kupiłem aktualizację map, teraz też przyjmuje przy mapach. Nie wiem jak z będzie z Live, bo z kodem pierwszy zakup.

Miałem ten sam komunikat, wystarczy wybrać drugą opcję i przechodzi (potwierdzone w pomocy TT) :)

 

Dodano: 05 cze 2017 - 11:02

-30% na roczną aktualizację map Europy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Działa. Czasami lepiej, czasami gorzej, ale ... zdecydowanie oszczędził mi wiele godzin stania w korkach.

W PL niestety TomTom nie jest aż tak popularny jak za granicą więc i gorzej jest z aktualizacją informacji o korkach, ale ... nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!