Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

zakup clipa


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clipy były coś od modelu 110 teraz już 152.Czym rocznik auta młodszy tem Clip ma większy numer.152 do najnowszych roczników 2015 ale stare wstecz też robi .Liczy się cena i dostawca aby był z kraju w razie reklamacji .Ja kupiłem pół roku temu 146 za 600zł.Obecnie wgrałem 150 .Programy są w necie .Ta pierwasz pozycja Ci wystarczy aby dostawca był krajowy .W ofercie to piszę.Naj taniej kupisz na www Alibaba są po 140 dolarów ale dostawca z zagranicy i nie wiem ile cła trzeba doplacić.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na Ali za 108 USD z bezpłatną dostawą DHL i nie jest to jakiś wyczyn. Jest sporo takich ofert. Clip był po niecałym tygodniu u mnie. Problem jest tylko jeden. Szeroko pojęta jakość. Rozebrałem go przed pierwszym użyciem i cały przelutowałem - usunąłem kilka zimnych lutów, zwor i umyłem z topnika. W środku było lekkie burito. Clip działa rewelacyjnie. Tylko, że ja mam niezbędną wiedzę i narzędzia aby taką operację wykonać (stacje lutowniczą, hotair, mikroskop tech itd).

Wszystkie oferty krajowe to jedno i to samo. Niektórzy "sprowadzacze" robią dokładnie to co ja przed sprzedażą i to jest w porządku. Wielu z nich zwyczajnie kupuje za ciebie w Chinach i dolicza prowizję. Czasem całkiem sporą. Clip z Chin wysyła na adres kupującego.

Chińczycy znają się na biznesie i odpowiednio wypełniają deklarację. Cła ani vat-u nikt raczej nie dolicza. Firmy wystawiające faktury muszą robić procedurę celną i to też podnosi cenę.

Edytowane przez gRRuby
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Podepnę się do tematu...

Załóżmy, że wybiorę tego najtańszego clipa. Na aukcji nie ma nic o programie do obsługi. Skąd musiałbym go wziąć? Mieszkamy w UE i w związku z tym każdy zakupiony towar w UE musi posiadać dwuletnią gwarancję a na żadnym ogłoszeniu z clipem takowej nie ma...

Mam Megankę z 2006r a teściu Lagunę z 2015. Niestety żadne z tych tańszych nie obsługują aut powyżej 2013r. Czy to jest związane z wersją softu czy powyżej 2013 musiałbym mieć coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest związane z wersją softu czy powyżej 2013 musiałbym mieć coś innego?

Teoretycznie jest związane z tylko z softem. Np. v151 obsługuje do 2015.

Normalnie Clip się uaktualnia do nowszej wersji. Tyle, że z chińszczyzną różnie bywa. Niektórym się normalnie robi update, a innym nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam temat z autopsji :)

CLIP kupiony jakieś 2-3 lata temu, wersja oprogramowania v131.

To, że nie chciał przyjąć nowszej wersji, to jakoś szczególnie mnie nie zdziwiło, gorzej było, bo zawieruszyła się płyta.

Ściągnięta została wersja v131, ale za nic nie można było zrobić diagnostyki samochodu (często zresztą był błąd połączenia).

CLIP trafił w odstawkę, ale znalazła się płytka do niego dostarczona, wywalenie starej wersji, instalacja tej z płyty i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!