Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowe My Renault


ambarass

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że jest to przebieg teoretyczny, bo jak zakładałem konto w My Renault to podałem przebieg bieżący i średni roczny przebieg.

Na tej podstawie chyba szacuje przebieg bieżący. U mnie by się to zgadzało, bo zakładałem konto w czerwcu i dodało do wpisanego wtedy przebiegu dokładnie połowę podanego szacunkowego przebiegu (pół roku minęło). A, że zrobiłem mniej niż zakładałem to przebieg na stronie jest wyższy niż rzeczywisty, co oczywiście można samodzielnie zmienić na stronie serwisu My Renault.

Byłem w ASO Renault w lipcu i wtedy mogliby skorygować podany przeze mnie przebieg a tak jest on wyższy, więc to nie przebieg odnotowany przez ASO.

Edytowane przez krzysxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starym my renault nie miałem wpisanych przebiegów, było zawsze zero. A teraz od razu takie zaskoczenie. Nie widzę informacji o wyposażeniu. Za to na + informacje serwisowe które się dość pokrywają z prawdą.

Edytowane przez ambarass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ja też teraz nie widzę informacji o wyposażeniu, a wcześniej były.

Ja pamiętam, że podawałem przebieg bieżący i szacowany roczny.

Ale byłem później w ASO, zniknął po tym komuniakt o akcji serwisowej a przebieg nie został skorygowany.

Zresztą można ten przebieg na stronie dowolnie zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamiętam żebym wpisywał tam średni roczny przebieg, a już na pewno nie 9684km jak jest na stronie. Podejrzewam że u mnie wyliczyli to na podstawie stanu licznika na pierwszym przeglądzie po prawie roku, bo jest niemal identyczny i na tej podstawie dalej wylicza. Teraz pokazuje na stronie 14582km, a mam przejechane prawie 16000km.

Edytowane przez Karst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wydaje mi się, że to są podane przebiegi z serwisu, tylko że oni wyliczają to tak auto np po 3 latach ma 120000, średnia na rok wychodzi 40000. Potem auto nie jest serwisowane a oni i tak liczą że samochód po 4 latach ma już 160000.

 

Edycja na stronie nie pozwoli wpisać niższego przebiegu niż ten który został odnotowany w serwisie na ostatnim przeglądzie. Brawo Renault! :)

Edytowane przez ambarass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie sprawdziłem u siebie ponownie i przebieg teraz już jest wyższy od tego, który wporwadziłem wczoraj wieczorem o równo 1/365 podanego średniego przebiegu rocznego.

Edytowane przez krzysxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ch...wa jak beret. U mnie zniknęły dane, które wpisywałem i jest inny numer rejestracyjny niż faktyczny (mam auto demo, i podejrzewam, że ten pierwszy numer jest wpisany) za kija nie mogę tego poprawić. Pisałem do nich maila, ale na 1000% nie będzie odpowiedzi bo parę m-cy temu na starej stronie też były podobne "kwiatki" i nie raczyli odpisać pomino wielokrotnych prób kontaktu z mojej strony. Generalnie wg mnie do kitu jest nowa i mało czytelna. Ponadto na Chrome nie mogę się zalogować, wchodzi tylko na edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się tylko przyłączyć do narzekań.

Nowa strona jest całkowicie do kitu, skasowali nawet linki do instrukcji obsługi (albo nie potrafię ich znaleźć).

Jedno auto ma prawidłowy nr rejestracyjny, a drugie ma francuski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg jest po staremu czyli wylicza z rocznej średniej lub sami możemy korygować, czynności serwisowe też były w starej wersji - szkoda, ze ich opis mocno lakoniczny. Numer rejestracyjny poprawia się w opisie auta. Ogólnie tylko nowa szata graficzna, ale duży minus za brak listy wyposażenia. Za to zdjęcie idealnie oddaje posiadaną wersję.

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!