Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

szukam osoby co podjedzie mi pod pewien adres w Zamościu


n1gdy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szukam osoby z miejscowości ZAMOŚĆ, która pomogła by mi i podjechała na adres: MALINOWA 6/1 i skontaktowała się z panem Robertem. Proszę dlatego iż na olx.pl kupiłem od niego model wpłaciłem pieniądze i nagle telefon ma on wyłączony i zniknęło konto na olx

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz co kupiłeś poszuka się w archiwum kopie strony wydrukujesz sobie i idź z tym na komendzie w swoim mieście.

Jak robiłeś przelew to jego też dodasz do zawiadomienia i sprawa może coś ruszy.

Edytowane przez Merkaba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na olx.pl.pl kupiłem model plastikowy firmy REVELL 1:350 BISMARCK pobrałem numer tel z ogłoszenia na olx.pl.pl zadzwoniłem dogadałem się zrobiłem przelew z konta i wysłałem dla tego typa potwierdzenie od tamtej pory telefon jego jest wyłączony nie odpisuje również na e-maile. Wczoraj zgłosiłem na olx.pl.pl sprawę i dzisiaj już nawet tego faceta nie ma na stronie. Kwota może nieduża bo 80 zł ale to miał być prezent chrzesniakowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz nr konta , na który zrobiłeś przelew , a to konto jest w Polsce, to można uchwycić tego pacjenta.

Ale zgłoszenie na Policję jest konieczne.

Kiedyś miałem taką przygodę z allegro, właśnie dzięki nr konta udało się ująć oszusta.

Edytowane przez kacper69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja na Olx nigdy pierwszy nie wysyłam pieniędzy. Zawsze za pobraniem, a jak nie to spadaj ;)

Wątpie, że ktoś Ci się zgodzi pójść pod ten adres. Nie wiadomo co to za typ i co ma w głowie.

Edytowane przez damian_opole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

zgłaszając oszustwo trzeba się liczyć z tym , że będzie się ciąganym na zeznania.

ale unikanie składania zeznań jest chyba tez karalne.

Śmiesznie by było, jak by uniewinnili oszusta za "znikomą szkodliwość społeczną" , a skazali kogoś za odmowę zeznań w tej sprawie. B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto warto. Przedawnienia karalności przestępstwa oszustwa dochodzi po 15 latach, a gdy wszczęto w tym okresie postępowanie karne po 25 latach od jego popełnienia. Gdy sąd go skarze to nałoży też na niego obowiązek naprawienia szkody czyli zwrot twojej kasy. Pytanie tylko, czy ci dobrowolnie zwróci a jeżeli nie, to czy komornik będzie miał co zabrać cwaniakowi. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!