Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Prośba o opinie przy zakupie


kammil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zmiany samochodu, mam scenica I i chciałbym zmienić go na Scenica II. Co sądzicie o tym aucie czy jest warte kupna ?? Liczę na Wasze doświadczenie :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bouwjaar november 2006

Kilometerstand 256.000 - w NL sprzedany 22.11.2015r

APK Ja, t/m 22 november 2015

Aantal deuren 5-deurs

Motorvermogen 83 kW (113 pk)

Aantal cilinders 4-cilinder

Cilinderinhoud 1598 cc

Brandstof LPG-G3

Transmissie Handgeschakeld

BTW auto Nee, marge

Carrosserie MPV

Kleur Grijs

Kenteken 73-TN-BT - tablice

Datum deel 1 21 november 2006 - 1 rejestracja

Nawet za dużo mu nie skręcili. Zrobić dokładny przegląd i się dogadać. Sprawdź czy brif nie jest przekreślony bo jak tak to sobie odpuść, bo w tedy kupili go jako uszkodzonego za grosze.

Edytowane przez Merkaba
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym uważał na LPG bo czy znajdziesz jakiś serwis, który będzie potrafił to serwisować. I poproś o pisemną gwarancję przebiegu skoro taką proponują w ogłoszeniu :-)

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie widać że sprzedaje auto oszust.

Jak oszukał na stanie licznika, to czemu nie na stanie technicznym?

I do tego auto hak ma.

Znaczy ciągał przyczepy, silnik mocniej zużyty jest.

Edytowane przez kacper69
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie ph II jak z listopada. Skręcony przebieg, hak w większości holenderskich po prostu był, nie znaczy wcale że musiał codziennie z przyczepą ganiać. Gaz-dowiedz się u okolicznych gazowników czy w razie czego się nim zajmą. Ja bym odpuścił, szczególnie że kilka nieścisłości jest w ogłoszeniu. Tak, wiem, to nie oferta w rozumieniu prawnym, ale zwykła ludzka uczciwość wymaga.... zaraz, w wielu przypadkach handlarzy samochodami uczciwość to coś nieznanego, a uczciwy handlarz to często oksymoron. No i podobają mi się tablice, powinien mieć eksportowe (widać przyoszczędzili), a te co ma to jak normalne, żółte powinny być i nie markerem na tekturze pisane.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!