Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Sprawdzenie przebiegu auta


Ravvar

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zauważyłem, że zaktualizowali u mnie pole "lastWorkshopVisitMileage" do wartości jaką spisali 21 grudnia w ASO.

Napisałem też do Renault Polska z pytaniem dlaczego niektóre auta mają swoją historię serwisową w MyRenault a niektóre nie, jak odpiszą to dam znać.

 

EDIT:

Odpowiedź od Renault:

Odpowiadając na Pańskie pytanie, uprzejmie informuję, że strona Moje Renault jest w chwili obecnej modernizowana, dlatego pojawiaja się problemy techniczne. Nad rozwiazaniem problemu pracuje podwykonawca z Francji. Pragnę przeprosić Pana za wszelkie uniedogodnienia z tym zwiazane i poprosic o cierpliwość.

Więc jest nadzieja, że jeszcze dla każdego VINu będzie możliwość sprawdzenia historii serwisowej. No nic, czekamy.

Edytowane przez Ravvar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

czy ma ktoś możliwość sprawdzenia historii napraw oraz wyposażenia megane ii po vinie? z my renault wychodzi tylko przebieg, i to nie wiem czy jest wogole zgodny, jeżeli jest ktoś kto mógłby pomóc bardzo proszę o priv!

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak ja. Napisz kulturalnie na infolinię Renault Polska. Podaj VIN, nr rej. i datę pierwszej rejestracji napisz, że jest twoją własnością (albo właśnie kupiłeś) i bardzo prosisz o podanie ostatniej daty wizyty w serwisie oraz jego przebiegu w tym czasie. Mi odpisali i podali datę i przebieg po około 2 dniach. Jeszcze ewentualnie zadzwoń, też podobno udzielają takiej informacji telefonicznie.

post-3433-0-02700400-1486899872_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że to pomoc dla handlarzy- pamiętam przypadek opiany w Auto Świecie gdy w salonie Renault poprzedni właściciel zobaczył swoje auto (używane oczywiście) cofnięte 100 tyś. Po wizycie reporterów z redakcji gazety auto zniknęło z rynku.

Edytowane przez ZibiW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!