Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Angel Eyes podłączenie do Ph2 h7


Rych

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem przywitać serdecznie wszystkich użytkowników forum.

 

Otóż mój problem wygląda następująco..miałem stłuczkę w której ucierpiał przód mojej Megi Classic - lampy przód obie do wymiany, dostałem dziś wypłatę z ubezpieczalni i do głowy wpadł mi pomysł, że w zaistniałej sytuacji mógłbym wsadzić do autka Eyesy ponieważ nowe oryginały Valeo kosztują 800 zł... a zamienniki mi się nie uśmiechają.

Znalazłem Eyes'y za ok 550 zł i mam pytanie jak wygląda kwestia ich podłączani ?

Czytałem na forum ale wszystkie tematy są o ph1 w dodatku na lampach jednokomorowych z h4, a ja w swoim aucie posiadam dwukomorowe z h7.

Angel Eyesy mają 2x h1 i stąd powyższe pytanie dotyczące ich podłączenia czy kostki pasują i czy przy włączaniu długich nie będą gasły mijania ?

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem angelsy w mojej ph2 z podłączeniem nie było problemu jedynie co to ja kostki miałem wyciągnięte ze starych lamp bo angely nie pasowały plug and play. Co do jakości z początku byłem zadowolony ale po krótkim czasie wypaliły się chyba odbłyśniki bo świeciły tragicznie. Pozbyłem się ich i założyłem moretty ehh piękne lampy ale uwierz mi że baaaardzo ciężko je upolować. Jeśli zależy Ci na jakości światła a nie tylko na "fajnym" wyglądzie to nie pakuj się a angely. A jak wygląd i jakość to poluj moretty może ebay trzeba szukać. Taka ciekawostka bo też nie byłem pewien dopóki nie miałem morettow, mają one na kloszu oznaczenie HC DC czyli można w nich używać żarówek wyładowczych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki za odpowiedź. Co do morettów jakoś nie bardzo wizualnie pasują mi do classica ale to kwestia gustu. Chyba zainwestuję w oryginały Valeo, bo z tego co czytałem to zamienniki DEPO czy też TYC to jedna wielka porażka. Ma ktoś do wyrażenia jakąś opinię na temat jakości zamienników ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!