Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

saturnzretun każdy ma swój gust. Jednemu Coupe odpowiada drugiemu nie. Osobiście przed zakupem obecnej MIII mocno rozważałem Coupe. Prawdę powiedziawszy cały czas siedzi mi to gdzieś z tyłu głowy, podobnie jak kabrio. Na wszystko jednak przyjdzie czas.

makgajwer jasne, że nie ma potrzeby, a nawet nie powinno się katować czymś co Ci nie leży. Ja na dzień dzisiejszy rozważam oprócz Renault jeszcze Alfa Romeo. Strasznie mnie kręci. Jednak ze zmianami trochę się wstrzymuję. Wszystko zdeterminuje szkoła córki (czy na miejscu czy poza). Poza tym za jakieś 3-4 latka będę potrzebował samochodu dla 2 osób i tu np. chodzi mi po głowie jakiś roadster albo np. Clio RS. Jakby niektórzy na tym forum ocenili to kryzys wieku średniego no bo przecież mając już "kilka" wiosen, rodzinę etc. powinno się mieć kombi lub vana, najlepiej w dieslu. Przerabiałem ten temat wielokrotnie. Niech sobie myślą i mówią co chcą. Skoro cos mi się podoba i mnie na to stać to czemu z tego rezygnować. Jak na razie nie mogę przekonać się do SUV'a ale ostatecznie "tylko krowa nie zmienia poglądów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robpab; @saturnzretun Też zerkałem na Alfę. U mnie dzieci już dorosłe, raczej nikogo nie będę woził z tyłu więc na 100% tylko Coupe. Suv, kombi, vany i tym podobne krowy odpadają tym bardziej, że sporo jeżdzę w mieście a tymi autami poruszanie się w zatłoczonych ulicach to masakra. Mi tam pzrednie duże drzwi nie pzreszkadzają a wręcz ułatwiają wsiadanie. Tam gdzie jest ciasno po prostu nie parkuję a wręcz w Wwie wneriwają mnie takie cebulaki, które wjadą na miejsca parkingowe swoimi krowiastymi autami tak, że po srtronie kierowcy zostaję 10 cm. Ale to mają w d...ie bo on wysiadł. Na takich mam karnego kutasa, którego nalepiam im na szybę :-)

Do tej pory przy kupnie nowego auta brałem pod uwagę funkcjonalność a frajda z jazdy była na dalszym miejscu. Obecnie jest odwrotnie: frajda nr 1 a reszta się nie liczy. Oczywiście budżet też jakiś zkałdam, ale nawet jak będę musiał dopłacić 10 tysięcy to wybiorę auto, którego jazda da mi najwięcej przyjemności.

Lasek i tak nie będę na nie wyrywał więć wygląd za bardzo nie będzie się liczył. Oczywiście nie chcę auta, którym jeździ większość jak np. skoda czy vw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Samochód odebrany dzisiaj, Renault Megane 1.2 TCE 100 KM, biała perła, Premiere Edition. Wrażenia z zakupu w UNI-CAR Bydgoszcz, średnie/kiepskie. Samochód cichy, wygodny, silnika nie słychać. Przyśpiesza dobrze, ale nie jest to demon prędkości, po gwarancji będzie chip. Plastiki dobrej jakości, zawieszenie średnie, ani twarde ani miękkie, coś ala Ford Mondeo. Mi pasuję. Bagażnik ma dosyć duży próg załadunkowy, wkładanie stelażu od wózka jest problematyczne. Radio jest na MP3, pendrive działa bez problemów. Brakuję trochę porządnego wyświetlacza LCD, w C4 proponowali 7 cali w tej cenie. Fotele wygodne, fajna tapicerka, taka trochę pół skóra. Skórzana kierownica wygląda trochę jakby była z papieru, mam nadzieję że nie będzie się przecierać. Generalnie myślę że żona będzie zadowolona :) W razie pytań zapraszam do kontaktu.

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/63ji9b7410d3271b9d

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myśle że 17-tki lepiej by wyglądały, w moim Chevrolecie Cruze mam 17-stki i wyglądają super :) Zobaczymy jak z budżetem, samochód i tak będzie pokonywać max 5-6 tyś rocznie :) Generalnie jeździ się super, jedyne co zauważyłem to że światło mijania w nocy od strony kierowcy inaczej świeci. Tak jakby miało nie oślepiać innych kierowców, albo zła regulacja. Muszę się zapytać w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jaki kolor proponowalibyście dla wersji Intens z felgami 17" ? Czarny kolor, złoty, srebrny, bądź szary ? Czarny najładniejszy chyba, jednak zdecydowanie częściej trzeba odwiedzać myjnię...

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka zatem alternatywa ? Megane IV ma listwy chromowane, na srebrnym kolorze mało widoczne... Z ciekawych kolorów pozostają: szary, złoty, lub srebrny....

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny najładniejszy chyba,

Czarny fajnie wygląda nawoskowany ale strasznie trudno utrzymać w czystości. Mam ciemny i 2 dni po myciu zupełnie nie widać, że był czysty.

Ostatnio 4 godziny stania na ulicy po myciu w Warszawie wystarczyło, że auto całe było zakurzone (osiedle nie jakieś tam tereny fabryczne).

Poza tym strasznie widać wszelkiego rodzaju obtarcia, które przy parkowaniu w mieście są nieuniknione. Od razu po stuknięciach drzwiami widać jasny podkład.

Ja brałbym szary platynowy, beż dune, kóre są najbardziej praktyczne t.j. kurz będzie mniej widoczny lub niebieski Berlin

Edytowane przez makgajwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę mam do wyboru 3 kolory, który Waszym zdaniem najładniejszy jest ? Samochód będzie prawdopodobnie zamówiony do produkcji, więc felgi będą 17" (na zdjęciach samochody mają założone 16") - wizualnie lepiej będzie się prezentować...

1) Złoty:

thumb_hosting_zdjec_1464356190__1.jpg

 

2) Srebrny:

thumb_hosting_zdjec_1464356309__2.jpg

 

3) Szary:

thumb_hosting_zdjec_1464356350__3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czwarta generacja a jeszcze nie potrafią pomalować zderzaków w odcieniu reszty karoserii.

Na ciemnych lakierach ten efekt jest mniej widoczny.

A jaki kolor wybrać? Rzecz osobistych preferencji, własnego gustu. Dla mnie z natury, pytanie o to obcych ludzi, jest pozbawione sensu. Jednemu czarny, drugiemu srebrny a trzeciemu złote felgi :lol: się podobają.

Wybierz dokładnie taki, jaki się Tobie, twojej rodzinie, podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!