Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, ale Yanosik się nie nadaje do nawigowania

Nadaje się i to spokojnie. Tylko trzeba najpierw dokładny adres wpisać. I prowadzi dokładnie do miejsca przeznaczenia. I zmienia całkiem szybko trasy, jak się pojedzie inaczej. Z 2 razy każe zawrócić. Ale po tym obliczy nowa trasę. Przetestowane osobiście nie raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako tako najlepsza nawigacja to to nie jest, nie ukrywajmy. Obecnie nawet AM, TT, ani Here nie równają się Google Maps. To jest dla mnie najlepsze połączenie: Google Maps + info o drodze od Yanosika. End of OT ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Renault Mégane Premiere Edition jest dostępne z bogatym wyposażeniem w cenie od 64.990 zł.

 

Pełna gama Nowego Mégane pojawi się w sprzedaży w marcu br.

 

Klienci zainteresowani zakupem serii limitowanej Mégane Premiere Edition mogą zamawiać samochody już od teraz przez Internet. W tym celu został uruchomiony specjalnie dedykowany minisite Nowe Renault MÉGANE PREMIERE EDITION Tam zainteresowani zakupem auta kierowani będą przez Platformę Klienta do odpowiedniego salonu Renault, gdzie zostaną umówieni na dopełnienie formalności.

 

Nowe Renault Mégane w serii Premiere Edition jest dostępne w dwóch wersjach silnikowych, Energy TCe 100 i dCi 110. Wybierać można spośród czterech kolorów nadwozia. Nowy Mégane Premiere Edition jest dostępne w cenie od 64 990 zł, z bogatym wyposażeniem seryjnym, m.in.:

– klimatyzację automatyczną, dwustrefową

– czujnik deszczu i światła

– system dynamicznej kontroli toru jazdy (ESC)

– system wspomagania przy ruszaniu pod górę (HSA)

– system kontroli ciśnienia w oponach

– 6 poduszek powietrznych

– regulator-ogranicznik prędkości

– lusterka boczne elektrycznie sterowane, składane ręcznie i podgrzewane

– szyby przednie i tylne elektrycznie podnoszone

– centralny zamek drzwi

– radioodtwarzacz z Bluetooth®, USB/jack, wyświetlacz 4,2’’

– tapicerkę materiałową

– konsolę centralną z podłokietnikiem regulowanym wzdłużnie, schowkiem w podłokietniku i dwoma miejscami na kubek

– kierownicę z regulacją wysokości i głębokości, pokrytą skórą

– fotel kierowcy z regulacją wysokości i podparcia lędźwiowego

– tylną kanapę w układzie 1/3-2/3

– zewnętrzne klamki drzwi i obudowy lusterek bocznych w kolorze nadwozia

– ozdobną, chromowaną listwę w dolnej części szyb bocznych

– szyby tylne przyciemniane

– światła do jazdy dziennej LED „Edge Light”

– światła przeciwmgłowe

– tylne światła LED 3D „Edge Light”

– koło zapasowe dojazdowe

– obręcze kół ze stopu metali lekkich 16“, wzór Silverline.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@robpab: cóż, trudno się mówi. Zresztą obecnym jeszcze min. 2-3 lata zamierzam pośmigać, chociaż syn już ostrzy sobie na moją zęby. Ja nie przywiązuje się do marki czy aut. Kupuję takie aby mieć przyjemność z jazdy. Jeśli zakładam zakup Coupe a Renault nie ma takiego w ofercie to przecież nię będę się "katowal" w jakimś kombi czy HB?

Zresztą jeśli nawet wprowadzą to też na 100% nie jest pewne, że kupię, ponieważ muszęn się przejechać itp. i być może nawet jak będzie czy pojawie się w ofercie to np. kupię inną markę bo będzie miał lepszy silnik, właściwości jezdne i coś tam, coś tam + oczywiście cena.

Edytowane przez makgajwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że odpuszczenie Coupe to dobry i przemyślany krok. Zaoszczędzono dużo pieniędzy a zamiast Coupe można wybrać sportową wersję Hb która wygląda równie fajnie a jest jednocześnie praktyczna. 3 drzwiowe auta to utrapienie, wielgachne drzwi/problemy w zatłoczonym mieście. Wolę jak zaoszczędzone pieniadze na wprowadzaniu dodatkowej wersji wydaje się na lepsze wykonanie bazowej i tej najlepiej się sprzedającej. Ciekawe czy będzie Talisman Coupe, następca laguny Coupe, wydaje mi się że będzie i to własnie Talisman Coupe zaspokoi ofertę koncernu na rasowe Coupe. Patrząc na to jak udana stylistycznie była Laguna Coupe jestem spokojny.

Edytowane przez saturnzreturn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!