Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupujemy MIVPhI


Rolandzikl

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe to nowe ...5 letnie Audi fakt klasa premium itd !! ale już 5 letnie, zaczną się koszta a i nie wiem czy długo będziesz posiadaczem u mnie Trójmieście giną tak tak szybko jak się pojawiają ....

 

pzdr

Edytowane przez TOJO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem nad kupnem nowej Meganki w wakacje ale powstrzymam się do momentu kiedy wyjdzie sensowny silnik, rezygnuje z zakupu Mazdy, Mercedes klasy A 200 jest za drogi, nie ma sensu kupować czekam dalej, jak na razie moja MIII 1,2 130KM sprawia się b.dobrze (odpukać w nie malowane) mimo że dopiero mam 63 tyś/km przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe to nowe ...5 letnie Audi fakt klasa premium itd !! ale już 5 letnie, zaczną się koszta a i nie wiem czy długo będziesz posiadaczem u mnie Trójmieście giną tak tak szybko jak się pojawiają ....

pzdr

Ja wiem że nowe to nowe, ale jednak takie A4 komfortem mocno przebija meganke. Co do kosztów to ja szukałbym takiego z niskim przebiegiem, prywatne od Niemca, więc teoretycznie taki egzemplarz powinien spokojnie bezawaryjnie polatać. A części eksploatacyjne to wiadomo, że byłyby dużo droższe bo to w końcu marka premium.

No i kwestia najważniejsza, że o Audi zawsze marzyłem :)

Oj zobaczymy mam jeszcze dużo czasu na wybór.

 

ps. a meganki kradną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukałbym takiego z niskim przebiegiem

 

Z całym szacunkiem, ale myślisz że Niemcy nie mają co z kasą robić i sprzedają sprawne i zadbane samochody z niskimi przebiegami? NA takich autach najwięcej się traci w stosunku do nowego. Nie twierdzę oczywiście, że takie auta nie istnieją, ale wydaję mi się że szybciej trafi się w totolotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega golffun musi się chyba najpierw zastanowić czego on od auta oczekuje i jakie auto spełni jego wymagania. Ja rozumiem dylemat typu Focus czy Astra, albo Megane czy Mazda 3. Ale Megane i A4 to dwa różne światy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo zbliżonych wymiarów, Megane GC to wciąż klasa C. A4 to już klasa D, do tego premium. Jeśli już zestawiać, to bardziej tak jak pisze sebastian_wifi - z Talismanem.

Edytowane przez chucky80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane GrandCoupe w automacie? z silnikiem 1,2 który nie umie zmieniać biegów i pali w mieście jak smok? Czy wersje w ręczną skrzynią biegów istnieją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest oczywiste, ale kolega mówił, że budżet do 100 tys. Jak się dobrze ponegocjuje to można mieć co najwyżej wersję ZEN za około 100 tys. Nie wiem, ja wychodzę z założenia, że lepiej mieć więcej niż samą budę.

 

Moje GC jest w najwyższej wersji z większością pakietów dodatkowych, z automatem i nie czuję się jakbym wsiadał do samochodu klasy C mimo, że takowe jest. Siedziałem w Talismanie w wersji ZEN i nie ma porównania. Co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega golffun musi się chyba najpierw zastanowić czego on od auta oczekuje i jakie auto spełni jego wymagania. Ja rozumiem dylemat typu Focus czy Astra, albo Megane czy Mazda 3. Ale Megane i A4 to dwa różne światy.

 

chodzi o to, że z jednej strony chciałbym kupić nowy samochód, a z drugiej to o Audi zawsze marzyłem. Początkowo myślałem o A3 ale one w zasadzie kosztują niewiele mniej jak A4, a to drugie zdecydowanie lepsze. Na nowe Audi mnie nie stać stąd moje rozważania nowy kompakt vs używane A4. Jak bym miał możliwość kupna używanego pewnego Audi (np. od znajomego) to sprawa była by oczywista, a tak to jak sami wiecie kupno używki to loteria.

Jeśli wygrała by opcja samochodu nowego to tutaj już bym segmentu D nie brał pod uwagę bo mi tak duże auto nie potrzebne. Z kompaktów to najbliżej mi do golfa lub meganki. Za meganką przemawia wygląd i niższa cena, golf ma za to mocniejszy silnik (1,4 TSi 150KM) i do golfa mam sentyment (obecnie jeżdżę już golfem 10 lat).

 

Mój budżet to max. 80-85 tyś.

Edytowane przez golffun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Ford zdecydowanie odpada. O ile z zewnątrz jeszcze obleci to w środku porażka. Zobaczymy co pokaże nowy Focus.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Megane GrandCoupe w automacie? z silnikiem 1,2 który nie umie zmieniać biegów i pali w mieście jak smok? Czy wersje w ręczną skrzynią biegów istnieją?

Co masz do powiedzenia na temat EDC ? Rozważam zakup Megana EDC, więc wszelkie sugestie wskazane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może będzie to kryptoreklama, ale jeśli jesteście zainteresowani kupnem Megane (lub innego modelu Renault i Dacia) to od niedawna zacząłem pracę w salonie Renault i mogę Wam to wszystko policzyć i zrobić ofertę :)

Najlepiej mailowo lub telefonicznie: [email protected] lub 578 267 836.

 

I tak jak pisałem to nie reklama, a raczej pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!