Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Carminat bluetooth cd ... i wzmacniacz ...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Mam w/w radio i nie bardzo wiem jak poprowadzić instalację. Zacznijmy od zasilania. Nie wiem którędy poprowadzić kabel. W megi miałem poprowadzony od strony pasażera, przy drzwiach po podłodze (zabezpieczenie 20A zarówno na początku jak i na końcu). Teraz jeszcze kwestia audio. Nie wiem skąd pobrać sygnał. Wolałbym pobrać RCA z radia bo na wyjściu na głośniki współczynnik THD to często ponad 10%.

Nie jestem melomanem i wzmacniacz ma nadawać głównie basy. Wzmak to max 100W ale pewnie wykorzystam 15% jego mocy. Jeździ ze mną dziecko wiec dyskoteki nie robię.

Proszę o porady, nie chce rozbierać pół auta by sprawić sobie tylko troszkę szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e2293a3a27655f61682ac98286aae2.jpg

 

Yyy no... jakby to powiedzieć ... radio jest na swoim miejscu :rolleyes:

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

 

Dodano: 12 lut 2016 - 08:57

I jak?

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zdjęcia.

W większości starszych Renaultów z lepszym audio, w desce rozdzielczej jest tylko jednostka sterująca.

Samo radio było montowane pod fotelem kierowcy/pasażera, lub w bagażniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co pisałem adminowi, wgrywanie fotki to prawdziwe piekło. 8 min perniczenia się na smartfonie!

Ale się udalo:

thumb_hosting_zdjec_1455350964__tmp_14173-2016-02-13_0905142066501705.png

 

Mam nadzieje ze to rozwieje wątpliwości.

Edytowane przez aloisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thumb_hosting_zdjec_1455646854__2016-02-16_184511.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1455646929__2016-02-16_184526.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1455646958__2016-02-16_184531.jpg

 

Jeżeli potrzeba więcej zdjęć to nie ma większego problemu, ale raczej prywatnie bo wklejanie tu fot to jakaś makabra :D

 

Mniejszych fotek się nie dało zamieścić? Skorzystaj z hostingu forum.

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele tu nie widać, ale to nie wygląda jak kostki ISO, ale mogę się mylić.

Jak jest podłączenie do anteny, to będzie to radio, a nie jednostka sterująca.

Sygnału z RCA nie pobierzesz, tylko z kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@P-r-z-e-m-o wybacz ale mój telefon takie robi, a w paincie pomniejszyłem je do 60% rozmiaru by się zmieściły. Na innych forach nie było póki co zastrzeżeń a tu są normy, których przekraczać nie chcę, ale nie zgadzam się z nimi ;)

@Pawel, wydaje mi się że z tych nie podłączonych kostek można wydostać RCA, tylko pytanie z których :) W wolnych chwilach poszukam czegoś w necie bo dziś przez przypadek szukając nowszych map, natrafiłem na jakiś post z zagranicznego forum, ale był to chyba dżalalabadzki i na telefonie trudno się domyśleć o czym był temat, ale kilka dobrych fotosów zadku tego radia było w roli głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!