Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl


czermin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich miłośników Reno.

Z okazji ze powiekszyła mi sie rodzina zamierzam zamienić moją renie lagune na scenika.Mam jedną na oku, dlatego prosiłbym Was drodzy koledzy o jakąś opinie czy warto.Napewno macie większe pojęcie o samochodach wiec wasza opinia bedzie dla mnie bardzo wazna.Martwi mnie jedna rzecz mianowicie ze ten scenik jest na róznych stronach od miesiąca.Czy wszystko z nim wporządku?Bardzo dziękuje za jakiekolwiek skazówki.

 

http://allegro.pl/grand-scenic-lift-2009-skora-7osob-1-9dci-initiale-i5969240590.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewe tylne drzwi nie licują z tylnym słupkiem. Nie dostrzegam na tym lakierze folii ochronnych na progach przy tylnych nadkolach. Sam środek wypicowany. Kierownica barwiona to

Widać na zdjęciach. Jasna gałka biegów przy tym przebiegu powinna mieć wytartą koronę. Przcisk startu zużyty natomiast poprawnie. Co to za okleina, Czy takie wersje były? Oklejone folią

Są tworzywa gumowane których ząb czasu dopada najwcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny powód by nakopać sprzedawcy do tyłka to opis, 2009 w tytule ogłoszenia, w opisie już stoi że 2008 r. Ale do rzeczy:

-do opłat;

-wszystkie listwy zewnętrzne oraz kratki atrapy (górne) wyglądają na lakierowane, zwykle były w 2008/2009 w kolorze nadwozia, w kratce zderzaka powinna być też wtedy srebrna listwa i okulary halogenów. Reflektory chyba tez powinny być z czarnymi środkami;

-ktoś mu koszmarnie zgwałcił wnętrze, rozumiem że rączki, panele opuszczania szyb, konsola centralna zaczęły obłazić lub były porysowane, ale TO?? Oczy mi powypalało...

-cudowne rozmnożenie poduszek;

-zdejmowane w jakimś celu podszybie i nieodpowiednio założone wycieraczki, głównie lewa;

-lewa roleta w drzwiach wymęczona, a przynajmniej pogięty pręt;

-radio bez mp3 raczej;

-fotochromatyczne lusterka boczne :blink:

-pytanie czy jest podłoga i roleta bagażnika?

-kapitalnie zapięty pas środkowego fotela drugiego rzędu ;)

-strasznie wymęczona przednia tablica rejestracyjna;

-brak gumy na pedale sprzęgła;

-dziura w obiciu oparcia fotela kierowcy;

Pewnie jeszcze coś ktoś znajdzie, dla mnie nieciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!