Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Opony letnie


buczki

Rekomendowane odpowiedzi

W tamtym roku kupiłem sobie Vredestein Sportrac 5 i w porównaniu do poprzednich Continentali są o niebo lepsze. Tyle, że ja mam na lato 17. Dobre opinie słyszałem o Dunlop Blueresponse ale nie jeździłem. Jeszcze też zależy jak, ile i gdzie latasz, do miasta i jazdy taś taś to bez oporów brałbym nawet jakieś nasze rodzime. W poprzednim sceniolu latałem na Dębicy i też było fajnie. Zastanawiam się czy nie zmienić alu na 16 bo opony tańsze i trochę większy komfort na naszych dziurawych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Dunlop Bluresponse akurat mogę się wypowiedzieć.

W tamtym roku zakupiłem dwie sztuki Dunlop Sp Sport Bluresponse 205/55R16 91V .Co prawda założone są w Grantour.

I powiem wam że są bardzo dobre!! Bardzo ciche i komfortowe. Do tego przyczepność ich jest na najwyższym poziomie.

Właśnie na dniach dokupuję kolejne dwie sztuki. Wcześniej myślałem aby dokupić jedną Michelin Energy Saver, dlatego że w kole zapasowym siedzi mi właśnie taka, nieużywana.I w planie było założyć Dunlop na przód a Michelin na tył.

Ale rezygnuję z tego pomysłu. Zostaję przy czterech Dunlopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dunlopy sp sport bluresponse założyłem w ostatnią sobotę. Przejechałem co prawda znikomą ilość kilometrów ale jakoś jestem dziwnie spokojny, że był to dobry zakup :rolleyes: przyszły świeżynki ze znanego sklepu internetowego, produkcja 7 i 11 tydzień 2016. W oczy rzucają się bardzo szerokie rowki na wodę. Wyprodukowane w Polsce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Panowie podłącze się do wątku mam w swoim Scenicu opony w rozmiarze 16 cali podejrzewam że od nowości (data produkcji 2010) Michelin Energy Saver 205/55/16. Teraz chciałbym wymienić gumy na nowe ale na stronach Panowie piszą że dla mojego autka mogę co najwyżej zakupić opony o profilu 60 bo te z 55 mają ponad 3% różnicy w średnicy od oryginału. Na oponeo dowiedziałem się że według prawa różnica ta może wynieść maksymalnie 2% w przeciwnym wypadku ubezpieczyciel w razie jakiejś kolizji może nie wypłacić odszkodowania:52_fearful:.

Z drugiej strony wydaję mi się że to są oryginalne opony od nowości tego auta (sprowadzone z Niemiec). Wiecie może na jakich oponach Scenicy III opuszczały fabrykę?

 

Pzodrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!