Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przyciemnianie szyb gdzie i jaki koszt


klaskowski131

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się do przyciemnienia szyb w mojej Megi. Prośba o przybliżone koszty. Interesuje mnie przyciemnienie przednich na minimum ustawowe (bodajże 30%) plus tył max.

Czy ktoś ewentualnie może polecić jakiś zakład Warszawa-Marki-Ząbki.

Z góry dziękuję :)

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie przyciemnienie przednich na minimum ustawowe

Przednich to raczej się nie przyciemnia ,są już fabrycznie przyciemnione i raczej trudno się zmieścić w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam tą miejscówkę: https://www.google.pl/maps/place/DNA+GARAGE+%2F+Przyciemnianie+szyb+%2F+Zmiana+koloru+samochodów+%2F+Autodetailing+%2F+Car+Audio/@52.173167,20.9937919,17.29z/data=!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0x49f600b896533188.

Moją MIII ogarnęli za 500zł właśnie w komplecie jaki Ciebie interesuje. Od roku jeżdżę i nic się nie dzieje. Folia trzyma się idealnie nawet w tych kropkowanych miejscach (tylna i małe tylne).

Umawiaj się u nich z Marcysiem - chłop konkretny i dokładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychos - dzięki za info!

Dodatkowe pytanie:

a czy jesteście może w posiadaniu takiego symulatora na stronie gdzie można sobie wybrac auto i przyciemnić szyby by zobaczyć jak to bedzie wyglądać po realizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychos - dzięki za info!

Dodatkowe pytanie:

a czy jesteście może w posiadaniu takiego symulatora na stronie gdzie można sobie wybrac auto i przyciemnić szyby by zobaczyć jak to bedzie wyglądać po realizacji.

 

Nie spotkałem takiego narzędzia. Jeżeli chodzi o dobót felg to i owszem ale przyciemnianie szyb a jeszcze z różnym stopniem ściemnienia - przyznaję byłoby super fajne i pomocne przed podjęciem ostatecznej "diecezji" o oklejaniu. Przyznaję, że miałem mieszane uczucie jak mój szampański beż blachary będzie wyglądał "w ciemnych szkłach" - szczęśliwie wyszło zgodnie z oczekiwaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!