Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III GT Line


kaiman

Rekomendowane odpowiedzi

Bose jest ok, teść ma wersje limited to porównując to tak jakbyś siedział w aucie klasę wyżej.

Dobre audio, ciszej, inna tapicerka na drzwiach, dodatkowe uchwyty na drzwiach, inna skora na kierownicy, inna gałka, skórzane fotele z białą nitka, czarne błyszczące elementy wnętrza. Fajny podłokietnik.

Inna przednia szyba, nawigacja rlink, kamera cofania, asystent pasa ruchu, regulacja wysokości obu foteli, automat do świateł drogowych - sam zmienia no i przede wszystkim super audIO Bose. Naprawdę gra nieźle jak na cenę całego wozu, seryjne z wesji limited jest wedlug mnie tragiczne.

 

W autach są silniki 1.2 tce ale w żony bose jest ciszej. Oba samochody mają po ok 25 tys km w 2 lata i żadnych problemów. Mój traktuje bardziej surowo jak nim jeżdżę i jestem w miarę zadowolony 210 licznikowe idzie, tyle mi wystarczy. Wkurza strasznie wybieranie biegow, trzeba ich szukać, w obu egzemplarzach, nie ma precyzji z vw czy forda no ale jest to wina innego mechanizmu.

Bose jednak najładniejsze jest według mnie na zewnątrz. Moje akurat jest w perłowej bieli, fajne felgi 17, wszystkie plastiki na zewnątrz pomalowane w połysku, chromowane listwy na drzwiach, czujniki parkowania z tyłu i z przodu. No po prostu są smaczki powodujące ze jest ładne nawet po 2 latach.

 

Technologią w Reno to się nie martw bo Meg 3 przy np chociażby moim Focusie (mimo że starszy) to wyraźnie starsze auto. Foca sama parkuje, sama hamuje w mieście żeby w coś nie walnąć (2 razy mnie uratowała itp).

Zasadniczo nie ma co się bać technologii, lepiej kupić auto napasione bo jak raz się przyzwyczaisz do bajerów to już nie kupisz auta bez nich.

A jak ktoś ich w aucie nie ma to będzie ci mówił że są bez sensu, To podobna logika jak w sprzęcie rtv- niektórzy do tej pory uważają że kineskopowy tv 21 cali był [ciach] super w porównaniu do lcd 65 cali. ...

Edytowane przez Sarna1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki silnik benzynowy jest godny polecenia?

Z pakietem GT Line 1.6 też był dostępny. Co do silnika benzynowego, musisz potestować i wyrobić sobie opinię, może najprostszy 1.6 będzie wystarczający. 1.4 TCe wydaje się najciekawszą opcją i takiego bym szukał, tylko ciężko trafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części praktycznie każde dostaniesz bez problemu, a to z tego powodu, że z zachodu przywożą części z aut tam rozebranych, a bieda wersja tam się słabo sprzedają.

Tak jak z moim ekranem ;) - ciężko to znaleźć.

Ale wracając do tematu to jestem zdziwiony, że tyle golasów znajduję np. na mobile.de

Wcale tak nie jest, że takich pojazdów tam się nie znajdzie - oczywiście jest tego zdecydowanie mniej jak u nas.

 

Szczerze, nie spotkałem się z 1,6 Gt-Line.

Taki 1,6 byłby chyba odpowiedni ze względu na prostotę. Tylko czy taki 1,6 100KM w Megane (nie mówiąc już o Scenicu) nie jest za słaby na takie auto.

Wyczytałem gdzieś, że silniki 1,4 były zaprojektowane na dystans 250 000 km?

 

Regulamin pkt. 5.13 - Nie cytujemy postu w całości odpowiadając bezpośrednio pod nim - kataryniarz

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym dokładnie charakteryzuje się lepsza przednia szyba w BOSE w porównaniu do pozostałych modeli Renault?

W Bose jest wersja szyby "dźwiekochłonnej", posiada specjalny piktogram na dole szyby.

Bose nie jest lepiej ani z lepszych materiałów wykonane oraz nie jest lepiej wygłuszone od innych wersji Megane. Różni się tylko i wyłącznie elementami wyposażenia dodatkowego dedykowanego w danej wersji ustalonej przez producenta.

Edytowane przez Lelupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pakietem GT Line 1.6 też był dostępny.

Faktycznie, są GT-Line z 1,6.

Tutaj link do ogłoszenie takiego silnika z gazem:

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-gt-line-inst-gazowa-nawigacja-pelny-serwis-aso-15mcy-gwarancji-ID6yLKDt.html#xtor=SEC-8

Martwi trochę fakt zaparowanych reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!