Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wina clipu czy oprogramowania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie znalazłem nic na forum jeśli było to przepraszam. Kupiłem kilka dni temu CAN CLIP i po zainstalowaniu oprogramowania, które zainstalowało się prawidłowo v156 mogę bez problemu odczytać kasować błędy, wejść bieżące parametry ale tutaj pojawia się problem. Nie zdążę ruszyć żeby posprawdzać ciśnienia itp. to wyskakuje okienko z błędem.

 

thumb_hosting_zdjec_1459578041__beztytulu.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1459578084__blad.jpg

 

Testowałem również na wersji v153 i jest tak samo. Komputer z win xp i drugi z 7 32bit. Pomocy co może być nie tak bo nie wiem co zrobić czy odsyłać czy błąd może tkwić u mnie. Podłączałem do renault trafic 2005

 

Dziękuję z góry za pomoc

 

Dodano: 04 kwi 2016 - 10:01

Nikt się nie wypowie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się wypowiedzieć, bo prawdopodobnie nie u każdego taki błąd się pojawił. Ja miałem sporo innych błędów, a tylko raz była uszkodzona sonda. Ostatnio clip zdechł mi ot tak, tuż po diagnostyce. Musiałem sformatować dysk itp, zainstalować clipa od nowa i dopiero zaczął działać. Nie pomagało czyszczenie rejestru ani nic z tych rzeczy, już myslałem, że uszkodzona została sonda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam podzielę się jak skończył się mój problem.

Sondę odesłałem 2 razy żeby ją sprawdzili u siebie i za pierwszym razem nie dostałem żadnego info co stwierdzili, a sondę którą otrzymałem łudząco przypominała tą wysłaną do nich tylko przetarli ją czyścikiem w celu zatuszowania śladów użytkowania. Za drugim razem stwierdzili że nie umiem i odeślą mi kasę. Zaryzykowałem kupno sondy bezpośrednio z chin i co się okazało żaden komunikat się nie wyświetla i sonda nie rozłącza. Jak ktoś chce to mogę podać namiary od kogo nie kupować z all... a od kogo kupiłem na alie....

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli sonda była wadliwa. Dzięki za informacje, zostanie na przyszłość, może ktoś będzie mieć podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!