Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

STEROWNIK UPC


Rekomendowane odpowiedzi

1 sza jest przylepiona do szyby na żelu.

Mam pytanie odnośnie tego żelu.

Czy ktoś może o nim trochę więcej powiedzieć, gdzie go można dostać ( poza ASO ) i jaki on jest ( kolor ).

Próbowałem samemu użyć czegoś zamiast żelu. Jak do tej pory bez rezultatów. Próbowałem z żelem do włosów (niestety był niebieski a podejrzewam, że czujnik od wycieraczek składa się z diód podczerwonych ). Następnie zrobiłem krochmal - efektu brak. Po jakimś czasie zrobił się mętny. Jeszcze mam pomysł żeby żelatyny użyć, może to będzie bezbarwne. Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam, widzę że temat trochę zamarł ale nie chcę otwierać nowego a mam podobny problem. Niedawno stałem się posiadaczem megane II z wycieraczkami przedniej szyby które robią co chcą:/ mianowicie, włączam zapłon, wycieraczki stoją, ale wystarczy że ruszę manetką na jakąkolwiek pozycję a te włączają się w trybie czasowym, lecą po szybie 3 razy i zatrzymują gdzie chcą, np. w połowie szyby, i po 10 sek znów ruszaja i to samo, na przełącznik przestają reagować ( w pozycji OFF też latają ) i kończą ten tryb dopiero po wyłączeniu zapłonu. Myślałem że to wina silniczka, a że mam drugą megi rozbita to nie widziałem problemu. No ale, silniczek przełożyłem i problem nie znikł, przełożyłem manetki, nadal to samo, podmieniłem nawet sterownik UCH w kabinie i nic to nie zmieniło:/ jedyne czego nie zmieniałem to sterownik UPC ten obok akumulatora ponieważ w tym drugim aucie jest zniszczony. Dodam że nie mam żadnych problemów z tylną wycieraczką, rozruchem autka, światłami, kierunkami itp. Auto nie ma czujnika opadów. podejrzewam że to właśnie to UPC ale nie mam skąd podmienić a zanim kupie nowy wolę się upewnić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Także odświeżę temat.

 

Cholerne UPC nawaliło 3 tygodnie temu - kupiłem używkę za 200 zł + 100 zł wymiana z diagnostyką przed i po wymianie.

Dzisiaj auto znowu nie odpala. STało na dworze, widzę że rano były krople deszczu na szybie (w poprzednim UPC podobno wilgoć zaszkodziła).

 

Objaw identyczny - kręci pięknie ale nie odpala ani na chwilę.

Czy to znowu cholerne UPC ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!