Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Demontaż klimatyzacji - możliwe problemy.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ostatnio postanowiłem wyrzucić klimę z mojej Megi; raz - bardzo rzadko z niej korzystam, a dwa - chętnie pozbędę się z auta paru zbędnych kilogramów.

Sprawa wydaje się dość prosta, ale obawiam się, że w trakcie mogą pojawić się jakieś "ale"...

Proszę o rady i sugestie osoby, które przeprowadzały już taką operację (lub odwrotną, bo w sumie na jedno wychodzi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem....pierwszy raz z takim czymś się spotykam.....a powiedz kto potem i za ile te auto od Ciebie kupi? . Nie znam człowieka który tak postąpił , lub ma zamiar postąpić z autem..... a nie prościej po prostu zmienić auto?

 

Dodano: 02 maj 2016 - 21:28

Bo piszesz o zbędnych kilogramach....nadwagi nie masz??. Dużo jest sposobów na jak nazwałeś usunięcie zbędnych kilogramów w aucie .... można wyjąć koło zapasowe , nic nie mieć w bagażniku.... jeżdzić tylko samemu.... dużo by wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mniejsza o moje powody ;) Rozumiem, że kombinowanie w aucie wartości ca. 4000 zł wzbudza wesołość, ale postanowiłem i już. Nawiasem mówiąc moja Megi (wersja RN) standardowo klimy nie posiadała; poprzedni właściciel dołożył ją samodzielnie, a wyszło to przy okazji wymiany paska oprzyrządowania - szukając po VINie system pokazał krótszy pasek, niż ten który faktycznie pasuje. Później poszperałem w papierach i odnalazłem fakturę za części i montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich :rolleyes: . kolega chce demontować klimę a ja cierpię na jej brak razem z dwójka dzieci...na wstępie zaznaczę od strony mechanicznej auto jest bdb i mam wszystkie potrzebne części klimatyzacji by ją zamocować pas przedni węże sprężarkę czujniki itp itd... brak natomiast komputera...bo mam swój i instalacji elektrycznej...od klimy... problem jaki posiadam to brak wiedzy gdzie ją wpiąć elektrycznie pod kompa gdzie czujniki itp od strony elektrycznej no i czytałem że jeszcze aktywacja clipem...No i moja wielka prośba czy ktoś ogarnia temat na tyle by mi pomóc... lub nakierować co i jak. Montaż mechaniczny to pikuś ale elektryka w sensie szukanie na omacku to problem...czytanie schematów z książki sam naprawiam to czarna magia...ale elektryka jako tako dla mnie nie nowość wiec mówiąc prościej potrzebuje punktu zaczepienia i kolorów kabli co gdzie i jak,... Pozdrawiam.

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!