Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

naklejki megane 3 coupe


HOSToRIDER

Rekomendowane odpowiedzi

witam

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

okleiłem samochód w dwa pasy przez środek auta na całej długości, oraz na boki naklejki trophey czy jakoś tak.

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

powstały mi pęcherze bąbelki nie wiem dlaczego

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

da się je jakoś teraz usunąć??

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

naklejki wyglądają extra, ale z 3m z bliska widać bąbelki w pewnych momentach

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

jak pomaluje jeszcze dokładkę przednia oraz lewa boczna to dodam zdjęcia :)

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

i oczywiście dokleję na przednia naklejkę.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7, 5.9

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bąble są w środku naklejki, to najlepiej na ich środku przekłuć folię igłą na wylot i dopiero potem od zewnątrz bąbla, koliście do jego środka, wypychać przez to przekłucie znajdujące się tam powietrze.

Nie próbuj tego bez przekłucia wyciskać, bo folia się może trwale naciągnąć i będzie z tym jeszcze większy problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież folię już masz, to te naklejki.

Teraz tylko igła i cierpliwość przy poprawkach skoro jej zabrakło w czasie klejenia i pod naklejką zostało powietrze.

Tu masz podobny temat i identyczna podpowiedź:

http://szosa.org/topic/1407-naklejki-jak-pozby%C4%87-si%C4%99-p%C4%99cherzyk%C3%B3w-powietrza/

Jest tam też wspomniane o moczeniu powierzchni ale to dotyczy innych naklejek. Na mokro okleja się szyby w aucie i to jest inna folia.

Tu jeszcze jeden link i fachowy wykład w przedostatnim poscie na 1 stronie..

https://www.signs.pl/oklejanie-samochodu-bable-pod-foliajak-kleic,3779,6,0,forum.html

Edytowane przez gojgien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a male bąbelki same znikną tak ?? w sumie to sporo mam takich malutkich, tam nie radzili nakłuwać folia to 551 wysokiej klasy

 

panie adminie

przepraszam ale nie potrafię pisać poprawnie, może sadzisz ze jestem głupi no ale trudno bd mnie za to karał.

lecz nie każdy ma idealne życie, a ja się staram jak mogę, mam dysgrafie dysortografie, slaby poziom pisowni to i tak szczęście ze błędów nie wstawiam i dziękuje ludzią co mi pomogli ogarnąć pisownie

wiec trochę wyrozumiałości proszę !

 

NIE nie sądzę, że jesteś głupi.

A tak ciężko włączyć sobie sprawdzanie pisowni na forum (jest taka możliwość), czy nawet w Wordzie i tylko po sprawdzeniu wkleić.

Tak ciężko nie wciskać tego ENTERA z przesadą :?:

Trochę dobrej woli i się da. Nie ma co zwalać na jakieś tam dysfunkcje tylko na lenistwo.

 

Staram się bardziej niż szanowny pan sobie myśli.

Edytowane przez HOSToRIDER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a male bąbelki same znikną tak ??

Z linkowanych wypowiedzi wynika, że zdania są podzielone. Wszystko jest zależne od sposobu i dokładności klejenia.

Ja też nic zagwarantować nie mogę, bo nie jestem z branży, a tylko z własnego doświadczenia z małymi formatami mam trochę praktyki. (A4 max)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!