Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

strzela na gazie


janusz35

Rekomendowane odpowiedzi

Polonez mial gaznik i nie bylo problemu z gazem i to jest oczywiste teraz meganka ma sekwencje i tez nie ma problemu . Problem jest tylko wtedy gdy w silnikach troche bardzie zawansowanych elektronicznie wstawia sie gorszej jakosci instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 1.6 i od czego zacząć sprawdzanie/ wymiane ?

Świece, kable, cewki (silniczka krokowego nei mam bo gazownik wyrzucił)... Więc jak powinna wyglądać kolejnośc <ok> ?

 

I czy polecacie kogoś z allegro żebym kupił cewki bądź z Poznania i okolic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia kondycji silnika na benzynie i analizator spalin , potem kup swiece NGK , nowy filtr powietrza i niech gazownik dobrze wyreguluje instalacje czyli nie na oszczednie i da wieksza dawke tego gazu zeby sie nie dusil. Na obudowe filtra niech zalozy tzw grzybek zeby nie na robic szkod w przypadku strzalu, bowiem renault przy zwyklej instalacji (mam na mysli inna niz sekwencje) roznie reaguje na gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Grzesiek Lca

Analizator spalin to żart ?? Chodzi o to jak silnik pracuje a nie o to co wydziela do atmosfery analizator spalin jest stworzony na potrzeby środowiska !!! Regulująć gaz sprawdzasz jak auto chodzi, ile pali, jaką ma dynamike !!!! Coś Ci powiem moj gaziarz ustawial mi Blosa pod analizatorem spalin i powiedział że jest wszystko OK !!! a idiota nie odkrecił głównej śruby z nr 10 na Blosie tej od mieszanki i moje auto strzelalo na garzie bo jezdziło na mieszance z biegu jałowego :oops: a analizator spalin pokazywał wszystko OK :oops: Jak sie ustawia gaz to trzeba dużo jeździć i jeździć a potem regulować jak coś nie pasuje !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

przedwczoraj sprawiłem sobie Meganke PhI Cabrio z gazem.

Czy zna ktos instalke Elpigaz i moze mi co nie co o niej powiedziec?? jakies doswiadczenia??

przejechałem ponad 400 km zeby ja przytargac i nic sie nie działo, dzisiaj w miescie przy rozpedzaniu cos zaczeło mulic i poszedl strzał... Autko nie ma katalizatora i wlasnie zastanawiam sie czy to nie przez to i czy nie montowac (troche mi za głosno) i wtedy jechac na przeglad i regulacje gazu bo i tak sie na niego wybierałem... Na trasie wyszlo spalanie w granicach 8,5l przy spokojnej jezdzie ponizej 120km/h.

 

To na początek zalecam zaznajomienie się z regulaminem forum.

Doczytaj tam dokładnie o zasadach pisowni postów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!