Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Na światłach mijania przez cały rok


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma nic prostszego niż buzerek podpiety pod bezpieczniki. Koszt 5,- zł, minuta roboty

 

rozwiń prosze temat. Masz na myśli brzęczek ? Jak tak to ja nie o tym myśle tylko o patencie właśnie z Fiata --> brak wajhowania (czy to od wahadła ??? :mrgreen: ) manetkąza każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrzesniu przeprogramowalem kompa zeby mi swiatelka zalaczalo po uruchomieniu silnika, nie zaleznie od tego czy jest jasno czy ciemno. teraz bedzie jak znalazl;-) trudno mi podwazac kogos tezy, ze to bez sensu ect, ale nie raz sam bylem swiadkiem kiedy w poludnie jechalo sie na trasie, nagle pojawial sie na przeciwnym pasie 'z nikad' ciemny samochod, akurat wtedy kiedy chcialem wyprzedzac... szczegolnie w lasach jest to uciazliwe, teraz bedzie z tym porzadek. ze wiecej paliwa pojdzie? wiecej paliwa zezre otwarta szyba na lokiec;-) ze sie zarowki szybciej zuzyja? no bez jaj, albo ktos jezdzi i sie z tym liczy ze sie elementy zuzywaja (powiedzmy ze robi to zawodowo, albo do roboty ma kawalek i wykreca w roku ze 30k, to wtedy kupno extra zestawu zarowek, w porownaniu z innymi kosztami jakie ponosi to pikus), albo niech stawia auto na parkingu, wtedy mu sie zarowki nie zuzyja (procz tego ze sie maszyna zastoi;-) komplet zwyklych zarowek do meg2 np nie powinien wyniesc wiecej niz 100ke, i mowie tu o czyms markowym jak hella, a nie chinczykach z marketu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, buzerek to brzeczyk, ktory podpina sie pod bezpieczniki. Po włączeniu zapłonu brzeczy dopóty, dopóki nie właczysz swiateł mijania. Tylko te światła go wyłączają. Nie wymaga żadnych przeróbek w instalacji, ale wajchowania przełącznikiem wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzęczyk to ja mam fabryczny (jak większość z nas tutaj). Mi nie odpowiada włączanie i wył światełza każdym razem i daltego chce przerobić instalke aby gasły światła po wyłączeniu zapłonu (jak we Fiatach). Brzęczyk przypomina ale za mnie tego nie zrobi, przekaźnik owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie odpowiada włączanie i wył światełza każdym razem i daltego chce przerobić instalke aby gasły światła po wyłączeniu zapłonu (jak we Fiatach). Brzęczyk przypomina ale za mnie tego nie zrobi, przekaźnik owszem.

Jak rozumiem to twoja pierwsza renówka? bo dla mnie jest normalne że wyłączam światła czy to jest takie trudne przekręcić gałeczką z czasem robi się to odruchowo a do tego przypomina ci o tym brzęczyk.... załamuję się

co do ustawy to popieram w 100% bo poprawi się bezpieczeństwo na drogach a przede wszystkim widzialność. A nie kierowcy w letnie wieczory mknący swoimi bolidami bez świateł... szkoda słów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy troche i bedzie do wyboru...do koloru. :mrgreen:

Też tak myśle ale po co czekać' date=' założyć samemu... :)

 

[ Dodano: 2007-02-16, 23:14 ]

czy to jest takie trudne przekręcić gałeczką z czasem robi się to odruchowo a do tego przypomina ci o tym brzęczyk.... załamuję się

ależ tu nie chodzi o trudności w kręceniu gałeczką ale po pierwsze o wygodę a po drugie o to że Renault znane jest z niezbyt dobrych wynalazków elektrycznych i mam obawy czy myrdanie gałeczka kilkakrotnie więcej i kilkaset w ciągu roku nie doprowadzi do jej rychłego np wytarcia styków wew. Reasumując....piszę co ja planuje dla ułatwienia życia i nie nalegam na powielanie. Kto lubi pokręcićniech sobie kręci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam pokombinuję i światła do jazdy dziennej zamontuję + zamontowanie opcji włączy po starcie silnika, skoro taka ustawa ma być. To i autko dostosuję sobie odopwiednio. Na marginesie, czy ja wiem czy takie swiatła szpecą.. Mi osobiście się podobają, dodatkowe lampki na aucie hehe. Co kto lubi w gruncie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!