Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Na światłach mijania przez cały rok


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

jestem za jazda przez cały rok w dzień na światłach mijania, poprawi to napewno bezpieczeństwo na drogach

 

Popieram.

Auta z włączonymi światłami, nawet w piękna słoneczne pogodę są po prostu bardziej widoczne.

Wielokrotnie to przerabiałem.

np:

Lato, długa prosta, droga otoczona zielenią (drzewami), silne słońce z przodu, wyprzedzanie!!.

Z naprzeciwka jedzie auto w kolorze zlewającym się z otoczeniem np: (zieleń, srebrny metalic itd.).

Można się nieźle nadziać. Po prostu nie widać.

Przy włączonych światłach zawsze widać dwa punkty, które nie pasują do otoczenia.

Można się w porę wycofać i zachować życie.

 

a nas kierowców praktycznie nic to nie kosztuje

 

Kosztuje, ale nieporównanie mniej niż konsekwencje ew. pomyłki.

Moje biuro ma okna z widokiem na cmentarz.

Nic ciekawego. :-(

Co dzień widuję transporty do wiecznych garaży.

Więc nie chce mi się po prostu czytać o ew. stratach.

Jak się przejedziecie na tamten świat tylko dlatego, że ktoś był oszczędny i żałował żarówki

to !!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje biuro ma okna z widokiem na cmentarz

 

"siejesz defektyzm", przepis przepisem i w samej mierze jest OK, niemniej możesz być pewnie że co masz pisane Cie nie ominie niezależnie czy to będzie hulajnoga bez światłą czy pociąg z włączonymi drogowymi --> patrz śp.Janusz Kulig. Zmnień biuro lub zamów żaluzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"siejesz defektyzm

 

Być może. Tylko juz zbyt wiele idiotów na drodze widziałem.

Zbyt wiele razy jechałem (z dzieciakami na pokładzie) na czołówkę z

jakimś ogolonym idiotą, dla którego cała szerokość drogi jest własnością

 

Cie nie ominie niezależnie czy to będzie hulajnoga bez światłą czy pociąg z włączonymi drogowymi

 

Tak, co ci pisane to cie nie minie.

Tylko dlaczego coś sie ma stać mnie lub mojej rodzinie z powodu, że coś tam nie zrobiłeś?.

Chcesz to sobie giń , Ja w to nie wchodzę!!!!

 

Zmnień biuro lub zamów żaluzje.

 

Jesteś po prostu cyniczny.

 

Żaluzje mam do samej ziemi.

Biura nie zmienię bo przynajmniej mam kontakt z rzeczywistością.

Myslę, że nie jednemu by to sie przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odkad zrobilem prawo jazdy to jezdze na swiatlach caly rok, wiec dla mnie nic to nie zmienia (chodzi mi o przyzwyczajenie itp.), ale zmieni duzo na drogach. Jedyne czego sie boje to stare fiaty 125 126 itp. auta, w ktorych jak maja wlaczone swiatla i jeszcze zaczna hamowac to kierunkowskaz juz w ogole nie swieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie robi wielka roznice :mrgreen:

 

Nie musi byc duzo 125p na drogach ale liczy sie fakt ze są i tworzą zagrożenie. A auta z przyciemnionymi lampami na maksa to malo jezdzi na drogach??

Nie lekarze są skorumpowani to Ci na stacjach kontroli pojazdów. Chyba mi nikt nie powie ze jezeli w kraju średnia wieku aut wynosi 12 lat to wszystkie pojazdy są bezpieczne dla innych i dla środowiska. Jakby nie zamkniety obieg powietrza w aucie to ja czasami bym potrzebowal maske tlenową :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile powieje zimny, mrozny wiatr po tej rozmowie o cmentarzu.

No ale wracajac do naszej sprawe, ktos przegladał juz jakies oferty firm ze swiatlami dziennymi? Mi tez sie podobaja dodatkowe swiatelka w aucie :mrgreen: ale musi to jakos wygladac no i cena w granicach zdrowego rozsadku. Wiem, ze Hella od dawna ma takie zestawy ale tam o cene wole nie pytac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki respekt- dobrze, że za mną nie śmigasz na tych halogenach bo byś zaraz dostał z lotniczego a ten to oślepia na maksa :-P Ja bym cię respektu nauczył i szacunku dla innych ;-) Tylko trochę popada to "barany" zaraz włączają co mają na pokładzie :evil:

 

A tak poważnie to nie ma znaczenia czy w mieście czy na międzymiastowej czy na autostradzie. Przepisy jasno stanowią kiedy na tych światełkach można jeździć :!:

Ja tam jestem za jazdą na światłach i dobrzę że będzie. Już nie raz widziałem (często na niemieckich numerach) leje jak z cebra lub szarówa już się robi, a tu pomyka jakiś cicho ciemny. Dobrze, że nie jestem policjantem ;-) :mrgreen: Tak nie będzie problemu kiedy ma właczyć ;-) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!