Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Na światłach mijania przez cały rok


Krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zgodze sie. Ci w Subarkach lub Lancerach mają przynajmniej minimalne umiejętności jak panować nad autem do którego trzeba mieć minimum respectu.

 

 

Hahaha ciekawe z kad gosci 18 lat moze miec umiejetnosc?? Moze z kursu?? Nauka jazdy to nie to samo co jazda po drogach. Pewien 18 czy 19 latek mial wonty wlasnie w subaru impreza i myslal ze mu nikt nie podskoczy. Kiedy go jednak kultury nauczylem wcislem sie przed niego i dalem mu po garach to sie synek wystraszyl i dobrze ze mu przyspieszylem bo szkoda mi bylo mojego auta ale siedzial by w mojej dupie po same uszy :mrgreen: A jakby mial umiejetnosci to wiedzialby ze w takich przypadkach sie ucieka na pobocze ktore w tym miejscu jest szerokie ze tir sie zmiesci!!!. Pozniej mnie wyprzedzil i chcial wyjsc z auta tylko zwatpil jak mu sie czworo drzwi otworzylo w moim aucie :) A on byl sam :)

 

[ Dodano: 2007-02-19, 16:13 ]

Ja proponuje zakonczyc rozmowe bo to jest bez sensu przekonania kazdy ma inne a temat jest "Na światłach mijania przez cały rok"!!!!!!

 

Amen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat trzeba skończyć bo na pewno sie przydługawy zrobi z czego nic nie wyniknie. Generalizować nie można ani w jedną ani w drugą stronę. Hamowanie przed maską jest dalekie od nauki kultury jazdy i zapewniam Cie że jeżeli ta Subarka była sprawna to przy jej kapciach i heblach zatrzymałaby sie bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusje typu jakie kto ma lub nie ma umiejetnosci oraz kto komu jak strasznie (prawie) wklepal konczymy, a jesli chcecie kontynuowac prosze zalozyc nowy temat. inaczej... reg kazdy umie czytac, delete, close lub move.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!