Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

usb do radia


Rekomendowane odpowiedzi

Jest to tylko odtwarzacz muzyki, bez mikrofonu.

Po sparowaniu telefonu z tym odtwarzaczem przez bluetooth można słuchać muzyki z komórki (bez fabrycznego radia z bluetooth). Jako zestaw głośnomówiący się nie nadaje chyba, że chcesz tylko słuchać swojego rozmówcę ;).

Jest to oczywiście tylko jakiś substytut oryginalnego radia z bluetooth i USB, ale dla niektórych w zupełności wystarczający i śmiesznie tani.

Jak dobrze poszukasz u "chińczyków" to pewnie znajdziesz podobny odtwarzacz z możliwością uruchomienia jako zestaw głośnomówiący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam! Z uwagi iż kupiłem i sprowadzałem 2 szt. takowego sprzętu jak opisał wcześniej kolega bobo87 https://www.youtube....h?v=sqeSBITmGX4 w razie gdyby coś ... ! sprzęt się spisał i jest OK więc jeden użytkuję a drugi leży! Dlatego gdyby ktoś był zainteresowany to mogę odstąpić za drobną opłatą (25zł) info na PW.

Co do montażu to wcale nie trzeba za dużo rozbierać! W moim przypadku to ta środkowa osłona radia i osłona gniazda OBD2 oraz ta półka poniżej z miejscem na popielniczkę. Troszeczkę roboty i gotowe! polecam.

Edytowane przez rafi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odpowiedź. Zamówiłem to ustrojstwo. Jestem ciekawy czy będzie działać. Jak dojdzie to zdam relacje.

 

Pozdrawiam,

Przemek

 

Dodano: 01 lip 2016 - 22:28

Udało się zainstalować odtwarzacz w aucie. Kable polutowałem, żeby było dobre połączenie, kable zasilajace podłączyłem do kostki od zapalniczki( można wyjąć piny z kostki i ładnie dołączyć kable). Złączy rca nie demontowałem, tylko wrzuciłem w głąb. Trzeba było troche poszerzyć otwór, żeby weszło w konsole. Samo urządzenie jest bez szału jeśli chodzi o jakość, widać że chińska produkcja, ale nie jest źle. Jeśli chodzi o dźwięk, to nie ma co narzekać. Gra czysto i głośno. Generalnie ja jestem bardzo zadowolony, bo ciągłe zmienianie płyt doprowadzało mnie do szału. Jestem tylko ciekawy jak długo to podziała.

 

thumb_hosting_zdjec_1467403974__dsc_0465.jpg thumb_hosting_zdjec_1467404026__dsc_0466.jpg thumb_hosting_zdjec_1467404047__dsc_0467.jpg thumb_hosting_zdjec_1467404064__dsc_0468.jpg thumb_hosting_zdjec_1467404086__dsc_0470.jpg thumb_hosting_zdjec_1467404110__dsc_0471.jpg

 

Mam pytanie, czy obsługa urządzenia odbywa się wyłącznie z załączonego pilota czy też jest jakiś magoczny sposób na obsługę z tego fabrycznego przy komumnie kierownicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy kolumnie kierownicy jeśli chodzi o obsługę tego urządzenia masz możliwość zrobić tylko głośniej-ciszej! działają też funkcje połączenia z tel itp. jeżeli masz to obecnie w radiu!

nie ma możliwości przewijania na następny utwór itp. nie wyświetla też tytułów nagrań-wykonawcy na wyświetlaczu!

ale odtwarzacz ma za to skromny korektor dźwięku oraz gniazda na kartę micro-SD i pendrive oraz sterowanie z pilota.

Dlatego gdyby ktoś był zainteresowany to mogę odstąpić za drobną opłatą (25zł) info na PW

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

 

Dzięki za info prof.Miodek !!!

Edytowane przez rafi666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!