Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Szyba kierowcy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym opisać swój problem:

Wczoraj w czasie upału opuściłem szybę kierowcy do końca, kiedy chciałem zamknąć doszła do 3/4 wysokości (może mniej) i nagle sama się zniżyła do połowy wysokości. Jak chciałem podnieść ją do góry to stawia jakiś opór. Klikam i powoli idzie, ale coraz to gorzej im jest wyżej. Później żeby zamknąć ją do końca minimum 5-6cm muszę ręcznie podnieść bo nie chce iść, a akurat burza szła to musiałem szybę zamknąć. Dzisiaj popsikałem odrdzewiaczem w kostkę w drzwiach, ale problem nadal jest. Przy naciskaniu przycisku od ponoszenia szyby idzie kawałek do góry, bardzo powoli - słychać stuknięcie i staje. I tak się dzieje cały czas, lekko się podnosi powoli i słychać stukniecie. Potem już trzeba pomóc ręcznie jej się podnieść bo nic się nie dzieje, nie reaguje na klikanie.

 

Dziękuję z góry za każdą odpowiedź, jeśli powtarzam temat to z góry przepraszam.

Edytowane przez kopej007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papuga :!:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

To nie mój pomysł, tylko znajomego :D

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

cytat:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

albo zacierają ci się prowadnice albo masz problemy z modułem komfortu ... a ja bym zaczął od wypięcia wtyczki przy drzwiach wlaniu w kostkę odrdzewiacza i podłączenia

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9, 5.13 a wyżej 5.5

Radzę przeczytać ze zrozumieniem regulamin forum, chyba że wolisz wersję demo :!: -Prezes

Edytowane przez kopej007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok już więcej się to nie powtórzy. Szukam pomocy albo jakiejś dobrej rady bo na mechanice się kompletnie nie znam - budowlaniec jestem. Kolega "doradził" to posłuchałem, mam nadzieje, że żadnych szkód przez to nie będzie.

 

Dodano: 06 cze 2016 - 23:58

Nie będę więcej przedrzeźniał przedmówcy.

Nie cytuj całego posta jeżeli odpowiadasz bezpośrednio pod nim.:!:

 

Niestety nie znalazłem podobnego problemu do mojego.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 - cytowanie

Zacznij się wreszcie stosować do regulaminu

P_r_z_e_m_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy albo jakiejś dobrej rady bo na mechanice się kompletnie nie znam - budowlaniec jestem

Przecież już ci napisałem ^^ co masz zrobić. Nawet podałem co wpisać w wyszukiwarkę a nawet podałem jeden z tematów.

Czytać to już chyba potrafisz ;)

A tak swoją drogą to co to za tłumaczenie :?: Jak budowlaniec to już nie masz swojego rozumu :?: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było wielokrotnie, zacznij od przyuczenia szyb, jak to nie pomoże to prawdopodobnie uszkodzeniu uległ moduł szyb na silniczku podnośnika szyby.

 

Linka poszła niestety. Szyba całkowicie opadła i nie da się podnieść. Czyli czeka mnie wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!