Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tutorial montaż nawigacji Media Nav z Dacii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś posiada może Media Nav z Clio IV i mógłby podać jej wymiary? Media Nav z Dacii ma z tego co pisał zajchow ok. 19,5 na 12,3 i widziałem, że nawet całkiem ładnie można ją upchnąć w ramkę 2din dedykowaną do Megane II, jednak ta z Clio IV bardziej mi się podoba, i chciałbym zorientować się czy podejdzie do konsoli z Meganki bez jakiejś większej rzeźby, czy trzeba będzie trochę pokombinować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś był zainteresowany, to od osoby która posiada Media Nav z Clio IV na sprzedaż otrzymałem takie wymiary (21,7 szerokości, 11 wysokości i 18 głębokości). Więc trzeba by wycinać konsolę na szerokość, żeby to upchnąć no i zostałaby jeszcze szpara do zakrycia (ok. 1,5cm) nad lub pod radiem.

Edytowane przez KarpYou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie czy pomoże ktoś aktywować kamerę cofania. Mam wersje 4.0.6. Znalazłem na necie instalację oraz włączenie jakiś filtrów i niestety kamera nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Grzebię forma już ze 2h i nie mogę znaleść czy można aktualizować mapy w medianav z poziomu USB? Czy trzeba odblokować do commandera? Może ktoś jakiś link podać do takich informacji?

 

p.s. radio FM już działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie, mam problem z sygnałem GPS. Wszystko działało super, fix łapał po kilku sekundach, 8 satelit itp. Zatrzymałem samochód na parkingu, przodem do słońca na cały dzień. Uruchamiam autko, a tu navi nie łapie fixa. Złapała dopiero po ok. 30 min! Teraz jest różnie, raz łapie szybko, ale 3 max 4 satelity, raz łapie bardzo długo lub wcale. Nie znalazłem zależności od warunków pogodowych czy innych. Antena GPS zamontowania pod daszkiem zegarka, jak w poradniku. Mogła antena się przegrzać od słońca czy coś w sofcie padło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Kupiłem i zamontowałem kamerkę cofania, mam jednak teraz mały problem z podłączeniem - z tyłu do kamery w zestawie do podłączenia był cinch z dodatkowo wystającym czerwonym luźnym kabelkiem oraz czarna wtyczka z czerwonym i czarnym - podłączyłem je do masy i "+" od światła cofania. Do MN poprowadziłem cinch - z tej strony tak samo luźny czerwony kabelek - rozumiem teraz ze cinch podłączam do pinów 9 i 21, a co z tym czerwonym kablem na obu jego końcach, on za coś odpowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@ Adamerio kabelkiem czerwonym podajesz plus ze światła wstecznego z jednej strony, a z drugiej podłączasz go przy radiu do pinu 3

@ adap spoko wyszło :-), tak jak podejrzewałem radio wchodzi w zatokę zmieniarki czy tam gdzie normalne radio?, konieczne jest poszerzanie otworu w konsoli?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w konsoli musiałem rzeźbić bo jest za wąska, a ta poprzeczkę środkowa co jest między radiem a zmieniarka tez wyciąłem. A jeśli wyświetlacz ma pasować krzywizna do kokpitu to jednostka centralna jest pod katem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!