Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kilka pytań przed zakupem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Privilege to najbogatsza wersja.

Generalnie przy Scenicu wyglądało to mniej więcej tak (min->max)

AVANTAGE, AUTHENTIQUE, EXPRESSION, DYNAMIQUE, EXEPTION, PRIVILEGE

Przy czym wszystko zależy od kraju pochodzenia (różne standardy). Samych wersji PRIVILEGE było kilka odmian.

Ponadto kilka wersji limitowanych LATITUDE, BUSINESS LINE, TECH LINE itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolegą Lionel2000 dobrze mówi... Tylko jak zwykle nikt go nie chce słuchać, dobre auta na zachodzie są droższe jak u nas,a handlarz musi zrobić, wiec pomyślcie jak to się dzieje ze sprzedają auta taniej niż na zachodzie ? ☺

 

Dodano: 07 sie 2016 - 07:33

Jak z uporem maniaka szukasz najtańszej oferty, to bierz cokolwiek bo to takie same ulepy...☺

Edytowane przez tetryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz nie handlarz tylko sprawdzony gość co sporadycznie ściąga i jeszcze nikt na gościa nie narzeka samochody zostawiane w rozliczeniu salonom niemieckim

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i robi to non profit a świstak siedzi i zawija w te sreberka... popatrz na auto które pokazałeś i porównaj go wizualnie i cenowo z takim samym z polskiego salonu - nie będę się z tobą w pyskówki wdawał - twoje pieniądze, możesz z nimi zrobić co chcesz, ale pytałeś o radę, kilku kolegów ci dobrze doradziło, ale ty idziesz w zaparte - to po co pytasz o radę jak i tak zamierzasz zrobić po swojemu... a później są tematy "handlarz mnie oszukał, jak z nim wygrać w sądzie..." Każdy kto wejdzie na twojego linka i się cofnie do kryteriów wyszukiwania widzi, że szukasz najtańszej oferty... a najlepsze na koniec - popatrz na opinie o tym autokomisie

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie napisałem, że non profit tylko dałem link ogłoszenia po ściągnięciu z wszystkimi kosztami (także gościa prowizja) około 13tys więc tak jak chodzi w ogłoszeniach polskich. A piszę na forum podsyłam linki dane aby ktoś napisał czy warto się interesować czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Scenic II, 1.6 16v. Perełka, środek elegancki, auto wygodne. Jedyny minus - elektryka. Zepsuje się jakiś pierdół i mechanicy szukają go kilka dni, jak w ogóle znajdą usterkę... I miejsca pod maską też brakuje. Tak poza tym super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!