Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Problem z lpg STAG GO FAST


sekacz19

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, Twoja brocha, bo nie chcesz chyba tam jeździć jak do kościoła i żeby Cię robili w ... Do głowy tym druciarzom nie przychodzi, że to wina wtrysków Hana. Zażądaj zmiany na Baracudy lub nowe Hany, bo inaczej to zepsują Ci auto. Zadzwoń do innych gazowników i się dowiedz co oni o tym myślą. W Krakowie, te dane się potwierdziły odnośnie złej jakości Hanów.

Marek 07 -jakie wtryski polecasz???

 

Spacja, spacja i jeszcze raz spacja!!! Poprawiono. Aston76 - gdzie ma być ta spacja ???

 

Nie przed znakami interpunkcyjnymi, tylko za. I często kolega w ogóle nie stosuje spacji albo stosuje podwójną.

Edytowane przez Andrzej-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię, ale choćbym pojechał do innych i by mi coś wymienili, to stracę gwarancję na instalację (chyba że będzie to niezauważalna pierdoła), zasięgnąć opinii mogę lecz ciekawi mnie to jak zareagują na opinię innego fachowca

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie montuję tylko barracudę.

Nie ma możliwości utraty gwarancji. Jeśli zmienisz wtryskiwacze - tak na nowe będzie nowa gwarancja producenta. Na reduktor oraz sterownik, butlę itp. gwarancja pozostaje. Na ustawienie instalacji nie ma generalnie pojęcia gwarancji, jeśli jest dobrze ustawione i żaden z komponentów nie zmienił swojej wydajności (co jest fizycznie nie możliwe ze względu na naturalne zużycie/zabrudzenie) to nie trzeba instalacji stroić ponownie. Warunek strojenie na korekty obd + afr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i zaczęli regulacje, bez rezultatu, dziś mam być ponownie i jeszcze mają sprawdzić jedną możliwość, jak to nie pomoże będą wymieniać wtryski, potem reduktor, jeśli nadal nie będzie dobrze.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sekacz19 napisał na wstępie tematu:

Problem z szarpaniem pozostał. Na benzynie jest wszystko okej, tylko problem jest na gazie. Czepiali się cewek, kupiłem nowe i założyłem i jest bez zmian, teraz już nie mają odwrotu i muszą szukać.

Dzisiaj napisał:

Mają sprawdzić jedną możliwość, jak to nie pomoże będą wymieniać wtryski, potem reduktor, jeśli nadal nie będzie dobrze.

Są parę lat za "murzynami " i odkrywają amerykę. Może dojdą a może nie, ale nich zwrócą Ci koszty zakupu cewek, bo to koszt niepotrzebny, zbyteczny, wynikający z ich niewiedzy.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem. Przestawili po raz kolejny, jutro mam dzwonić czy są rezultaty. Jak nie będzie to zamówią listwę wtryskową i będą wymieniać. Mają pierwszy taki przypadek i nie wiedzą co jest grane, takie słowa usłyszałem

 

Dodano: 10 paź 2016 - 17:52

Wizyta u gazowników, miała być wymiana listwy ale starszy stażem gazownik wsiadł z komputerem, przejechał ze mną 20 km, regulował i mam o wynikach powiadomić w połowie tygodnia.

 

Dodano: 11 paź 2016 - 21:39

Samochód wygląda na zrobiony, nic nie szarpie, moc wróciła, jest idealnie. Zobaczymy jak będzie w następne dni.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że instalacja nie była strojona w czasie jazdy. Poczytaj co zalecali Tobie użytkownicy na początku tematu.

Dopilnuj aby w zbiorniku benzyny było >50%. "Nie dopilnowałem poziomu benzyny w zbiorniku i pompka zassała trochę szlamu. Zapchał się filtr paliwa i pompa zatarła. Pociągnęła za sobą przekaźnik, który steruje cewkami i wtryskiwaczami" http://megane.com.pl/topic/66092-nie-odpala-brak-zasilania/

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie była,od początku była autoadaptacja,teraz dopiero ustawili go na drodze i to rozwiązało całkowicie problem,jeśli chodzi o benzynę u mnie nie istnieje coś takiego jak rezerwa,zawsze mam przynajmniej 20'litrów,jak już jest ponizej to tankuje,szkoda pompy i innych podzespołów,to moje drugie auto z gazem i w starym robiłem tak samo. Temat rozwiazany i do zamknięcia.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7

Ludzie :!: Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;) -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!