Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Krzywo spasowana klapa bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

No zauważyłem że nie jest prosto. Ta nierówność jest od "spojlera" Ale jak stwierdzić że powypadkowa ?

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

ad10889b100vdfsa0af5e124f7d9de36449c.jpg

49223ad1ad0dfd9c8vdfve649bda1e8b0271.jpg

 

 

Kolego zapoznaj się z regulaminem zamieszczania zdjęć i zastosuj się do niego. Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinc76 wrzuć raz jeszcze fotki chciałbym zobaczyć.

 

Fotek nie widziałem ale w meganach jest pełno niedoróbek obejrzałem ich bardzo wiele i wg dawnych standardów to każdy wygląda na uderzony.

Ostatnio nawet oglądałem Espace - aż oczy bolały taka masakra

 

Dodano: 19 wrz 2016 - 13:06

Na jednym foto jest zwykła antena a na drugim płetwa rekina - to ten sam dach?

 

spojler jest plastikowy w każdym jest krzywo

u mnie po samym demontażu i montażu jest zupełnie inaczej

 

w każdym modelu widać niespasowania i wady w większości wszystkie wymienione:

- tyle światła vs błotnik

- tylne światła w błotniku potrafią być lewe i prawe na innej wysokości

- za bardzo odsadzone przednie błotniki w stosunku do przednich drzwi

- odstające drzwi z tyłu w stosunku do błotnika

- drzwi na innych wysokościach (widać po srebrnej ozdobie podszybia)

- maska ma różne przerwy bo obu stronach lub różną wysokość (słupek - przednia szyba)

- krzywo klapa bagażnika (na moje wada fabryczna modelu i wynika z konstrukcji całego pojazdu)

- czarne ozdoby drzwi i klapa (słupek B, C),

- uszczelki

Na koniec zaskoczenie - w środku jest wszystko idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ JaMegane:

 

Cześć, tak to ten sam dach, wygląda na zdjęciu jak płetwa, dlatego że zdjęcie robione przy podniesionej klapie. Dziś jadę reklamować, zobaczymy, telefonicznie zapewnili, że nie mają wpisów o jakiejś szkodzie np.: transportowe. Pojadę każe pokazać wszystko. Zastanawiam się tylko reklamować jako rękojmia czy gwarancja.

 

thumb_hosting_zdjec_1474285084__img_20160916_151917.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1474284827__img_20160916_152022.jpg

 

thumb_hosting_zdjec_1474284811__img_20160916_151954.jpg

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 - cytowanie

P_r_z_e_m_o

Edytowane przez marcinc76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że też może mieć to wpływ

- klapa standard (trzeba się przyzwyczaić do standardu ) mi się już nie chce jeździć do serwisu

 

Dodano: 19 wrz 2016 - 14:45

proszę o info co tam w serwisie wymyślili :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w Gdańsku jechałem za dokładnie taką samą Meganką (nawet też biała). Wcześniej nie zwracałem na to uwagi przy samochodach ale po tym wątku się wpatrywałem i normalnie szok... tak była krzywa i niedopasowana klapa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle, może tak ma być, może to taki design ;)

ehhh szkoda słów:

https://img39.otomoto.pl/images_otomotopl/828581315_7_1080x720_iv-energy-tce-100-dostepne-od-reki-.jpg

Edytowane przez marcinc76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko w moim przypadku taki problem. Co prawda samochodu w posiadaniu jeszcze nie mam, ale mogłem już go obejrzeć. Co ciekawe w salonie problem zauważyli dopiero jak im go pokazałem... Obiecali, że w dniu odbioru wszystko będzie na swoim miejscu. Problem z niedopasowaną klapą to nie tylko bolączka Megane, w Talismanie mają ten sam problem <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś serwis. Diagnoza: mieści się w tolerancji jak to podał 3 mm :) Niezłą ma miarkę w oku. Oczywiście się z tym nie zgodziłem i czeka mnie kolejna wizyta teraz sesja fotograficzna ;) i wysyłka fotek do Renault Polska. Stały dwie meganki. Jedna idealnie spasowana klapa. Druga z identycznym niespadowanie jak u mnie tylko kolor czarny:)

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez marcinc76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@airbites Masz rację. Napisałem już Renault Polska prośbę o przesłanie mi tych "cudownych norm niespasowania części karoserii" o której mówił gość w serwisie. Zobaczymy co odpiszą, ale odpowiedzi można się spodziewać. Z tym, że u mnie jest jeszcze jakis problem z radiem :( Momentami jest mono, czasem ciszej. Tak jakby antena walnięta lub wzmacniacz. Oczywiście opcję regulacji względem prędkości wyłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem dwa lata temu Megane III i oglądałem na placu to również tylne klapy były źle spasowane (lampy idealnie ze sobą się nie schodziły w linii poziomej). Wiecie co mi powiedział handlowiec z Renault? Cytuję: "To jest Renault, a nie Mercedes". W teorii nie powinien tego mówić, ale ponieważ cenie sobie szczerość to mimo wszystko zdecydowałem się na zakup Megane III :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!