Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Krzywo spasowana klapa bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przyglądałem sie klapie u sobie tyle ze po ciemku. Musze sprawdzić to za dnia. Wydaje sie że szczelina "pionowa" lewa jest szersza od prawej. Szyli zamykając - klapa skręca w prawo

Edytowane przez Szmetterling
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na wizycie w Aso, gość rozkręcił porobił zdjęcia. Wysłał do Reanult Polska. Przyszła odpowiedź ktorą mi pokazał, dokładnie nie dam cytatu, ale RP nie widzi problemu, nie przewidują napraw ponieważ nie mają zgłoszeń od innych użytkowników. I tak ja dalej jeżdże z taką klapą jaką miałem

 

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles w salonie mi powiedział że to nie Mercedes za €60k

 

Dokładnie ten sam tekst usłyszałem w jednym z salonów, ale to było 2 lata temu jak kupowałem Megane III, która też miała źle spasowaną klapę. Swoją drogą od miesiąca jeździ w rodzinie Scenic III w wersji Bose, nówka z salonu i również spasowanie niektórych elementów pozostawia wiele do życzenia. No ale patrząc na wyposażenie i cenę za jaką auto zostało zakupione to naprawdę można wiele wybaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym złym spasowaniem to warto narzekać, lamentować i kierować się z tym do salonów Reno czy Renault Polska. Jednego klienta malkontenta pewnie zignorują, ale jak to mówią w kupie siła:)

 

Jeszcze odnośnie spasowania to jak byłem w salonie na Puławskiej w Warszawie obejrzałem wszystkie samochody jakie tam były wystawione. Niedokładne spasowanie występowało w mniejszym lub większym stopniu w Espace, Talismanach, Megane Grandtour, Kadjar. A największe w pięknej, żółtej Megance III RS;) Noż kurcze to już lepsze spasowanie blach miałem w swoim pierwszym rydwanie z silnikiem rocznik 94 ;)

Edytowane przez flowgrid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja III ma też źle spasowaną maskę. I co? Sprzedawca powiedział, że poprawią i tak poprawili, że nadal krzywa. W ogóle brak słów. Jest na to jedna rada - nie przejmować się. Perfekcjonistów zapraszam do salonu innej marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że faluje to jeszcze nic, w espacach V maska się odkleja od stelażu otwierając się jak puszka na szybę. Przy prędkościach 200km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!