Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gniazdo zapalniczki meganeIIphI


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak dostać się do panela środkowego z zapalniczką w meganeIIphI???Muszę podpiąć się do niego z radiem cb i nie mogę tego zdemontować...ma ktoś jakies doświadczenia i pomysły?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak ci sie udało w kilka sekund wyminiec podswietlenie zapalniczki ?? Czy mozesz sie podzielic z nami ta wiedza. U mnie podswietlenie nie dziala, ale jak mam rozbierac pol auta tylko po to zeby wymienic zarowke to odpuszczam

 

przeniesiony

Witam

Zauważyłem że nie działa podświetlenie zapalniczki u mnie. Najprawdopodobniej jest przepalona żarówka, bo reszta działa bez zarzutu. W jaki sposób wyjąć zapalniczkę oraz wymienić żarówkę ??

 

Po co zakładasz nowy temat skoro już o zapalniczce w MII znalazłeś i w nim pisałeś <ok>- gojgien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsadz palec do zapalniczki, dobrze zaklinuji wyjmiesz zapalniczke <ok> reszta bajecznie prosta :mrgreen: Ewentualnie dostaniesz sie do zapalniczki poprzez sciagniecie do gory tego pierscienia ktory tryzma mieszek od lewarka biegow.. generalnie nie mozna nic popsuc tam ;p

 

Przeczytaj czasami przed wysłaniem to coś napisał i popraw. Na forum piszemy z polską czcionką - Prezes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G-Boy, próbowałeś którejś z podanych metod? Owszem można wysunąć gniazdo zapaliczki, ale całkiem go nie wyjmiesz, tak by dostać sie do żarówki. Przez ramkę lewarka, też jestem w stanie wsunąć tylko palce. Chyba musiałbym być ginekologiem, żeby tak wymienić żarówkę <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać ginekologia jest nie na darmo popłatna.I zapalniczkę i p...ę naprawi.

Poproszę o bana bo te 2 ostrzeżenia to mnie nie już nie bawią( nawet nie wiem za co).Za starym wróbel na tzw."poprawność polityczną".Kilku dyktatorków udało się przeżyć oraz UB i SB i zwisa.

 

Serdecznie pozdrawiam Tomasz

 

Szkoda, że nasze forum nie przypadło Ci do gustu. Ostrzeżenia otrzymuje się za naruszenie regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
G-Boy, próbowałeś którejś z podanych metod? Owszem można wysunąć gniazdo zapaliczki, ale całkiem go nie wyjmiesz, tak by dostać sie do żarówki.

 

 

Podłączam się do pytania jak wyciągnąć całkiem to gniazdo żeby wymienić żarówke??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sposoby normalne. Wymontować gniazdo zapalniczki, wymontować mocowanie żarówki, wyłuskać żarówkę i poskładać wszystko do kupy. Czas naprawy ok. 10min.

Oczywiście, zemontować trzeba plastikową obudowę tunelu, ale to wliczone w czas wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj właśnie się za to zabrałem bo nie działała mi zapalniczka. Najpierw sprawdziłem bezpieczniki ale były ok więc pomyślałem, że może to wtyczka się odpięła i miałem rację pomysł z palcem w gnieździe nie wypalił - nie chciało ruszyć. Następnie ściągnąłem srebrną okrągłą osłonkę od dźwigni zmiany biegów i po jakichś 10min majstrowania na ciemno z ginekologiczną dokładnością udało mi się podpiąć wtyczkę do gniazdka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!