Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Listwa klapy tylnej Megane II kombi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem używane auto (rocznik 2006'12). Ostatnio pojawił się problem - podczas otwierania tylnej klapy bagażnika listwa trze o dach. Okazuje się, że wspomniana listwa zamocowana jest do tylnej klapy za pomocą czarnego silikonu i tenże silikon zaczyna się odklejać. Mój Syn posiada także Megankę kombi z tego roku i u niego listwa mocowana jest za pomocą trzech spinek (zdjęcia):

1. thumb_hosting_zdjec_1473256549__img_0808.jpg

 

2. thumb_hosting_zdjec_1473257011__img_0813.jpg

 

3. thumb_hosting_zdjec_1473257394__img_0812.jpg

 

Sorry za jakość ale robione zostały po "ciemku".

Szukałem ich w necie ale nic nie znalazłem (nie wiem jak się to cholerstwo nazywa).

Proszę o pomoc. Jak się nazywają i gdzie je mogę kupić (okolice Krakowa).

Będę wdzięczny za informację.

Pozdrawiam

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te trzy spinki to poprawione mocowanie w ramach akcji serwisowej (doklejane były dodatkowe zaczepy - zdarzało się, że daszek z klapy się urywał podczas jazdy). Mam też dołożone takie dodatkowe zaczepy (zrobione w ASO), ale daszek bez nich także trzymał się poprawnie. Jeżeli w Twoim aucie daszek jest przyklejony na silikon, to prawdopodobnie są pourywane w nim oryginalne zaczepy, którymi był przymocowany do klapy. Więcej znajdziesz w tym temacie. O akcji serwisowej więcej tutaj.

Edytowane przez darek_fsw
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzięki za informację. Czyli ASO.

 

Dodano: 04 paź 2016 - 19:35

Witam.

Zamiast jechać do ASO kupiłem ocynkowane płaskowniki #0,75*15*30, wygiąłem w imadle. Przykręciłem śrubkami M5 i po problemie.

Pozdrawiam

Lysol

Edytowane przez Lysol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!