Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rdza - Progi + nadkola


Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Tak jak w temacie mam problem z rdza w swojej megance z 1999roku. Chciałbym się was poradzić, ponieważ przymierzam się do zrobienia tego no i tu pojawia się pierwsze pytanie zabierać się za to przed zimą czy na wiosnę dopiero? Widać, że ktoś już nie udolnie kiedyś starał się pozbyć tego problemu ale wyszło to średnio i wygląda to paskudnie .Mieszkam w łodzi czy ktoś może polecić przy okazji gdzie się w łodzi lub województwie wybrać z tym problemem, ktoś kto nie zgarnie fortuny a przy okazji zrobi to solidnie progi+nadkola z jednej i drugiej strony? Ktoś z was robił podobny problem ile ktoś powinien wsiąść za to pieniędzy żebym miał jakieś rozeznanie chociaż. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie opinie i porady z waszej strony.

 

Ps. Wstawiam 2 zdjęcia, żeby przybliżyć chociaż mniej więcej jak to u mnie wygląda w Reni.

 

post-94018-0-53749000-1473590162_thumb.jpg

post-94018-0-70244800-1473590177_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie czekał na wiosnę, bo mogą być już dziury, tym bardziej, że od strony wlewu paliwa jak nie ma nakoli to są tam idealne warunki dla korozji.

Ja parę lat temu sam się za to zabrałem, wymyłem dokładnie wnęki. Tam gdzie już zagościła rdza, to ją usunąłem na ile się dało i pomalowałem podkładem na rdzę (2 warstwy), a na to bitgum. Na to wszystko kupiłem i założyłem nakola plastikowe. Przy kupnie nakoli wybierać takie, które chronią również krawędzie wnęki koła, wtedy rdza nie powinna chrupać blachy od środka w miejscach widocznych na zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witajcie, mam podobny problem w tym samym miejscu. Obydwa tylne nadkola mają znaczne ślady ingerencji blacharza, x lat temu właściciel podobno walnął w słupki na parkingu. Na prawym, przez zimę rdza się rozrosła o dobre 300%, powoli odpada struktura nadkola. Czy ktoś ma poleconego blacharza w Warszawie? Może bardziej opłaca się wymiana nadkola?

 

PS: Sorry za brudny samochód ;)

post-97540-0-14513900-1488365344_thumb.jpg

post-97540-0-26076900-1488365393_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!