Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth w Megane IV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy macie problemy po podłączeniu telefonu Iphone 6S z fabrycznym standardowym radiem?

W samochodzie żony głośność muzyki w radiu zmienia się chyba na głośność telefonu, a po odblokowaniu telefonu głośność się zmniejsza.

Generalnie głośność radia jest niestabilna. Jak jest u was?

BTW. czasem radio samo się restartuje.

Edytowane przez byq84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak, że w ogóle Ci działa. Ostatnio próbowałem połączyć 6S z Talismanem i niby tel. wykryło, niby się połączyło ale później funkcje telefonu były niedostępne. Na liście urządzeń kompatybilnych z R-Link2 nie ma 6S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Megane III RS są problemy ..... przez bluetooth jakby ciszej gra ale jest ok, a jak podłącze przez AUX to głośność fajna ale co jakiś czas przerywa odtwarzanie. Telefon to Iphone 6S

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ byq84 Ja mam problem ze stabilnością w radiu standardowym. Nie tyle przez bluetooth ale z samym FM. Jakość jest marna, zachowuje się tak jakby była uszkodzona antena albo wzmacniacz antenowy. Raz jest ok, ale wystarczy wjechać między bloku albo ekrany dźwiękochłonne i jest tragedia. Jutro też to łącznie z niedopasowaniem klapy reklamuje.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie żony czasem radio się jeszcze restartuje, zanika gaśnie i restart. Zwrócicie jeszcze uwagę na oświetlenie tablicy rejestracyjnej na zapalonym silniku po trasie, u mnie czasem miga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie świateł, to u mnie jest tak, że jak przycisnę przycisk od podnoszenia/opuszczania szyb to światła mijania robią się jaśniejsze. Raczej powinny przygasać z racji dodatkowego obciążenia, a one robią się jaśniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Jak sparuję Iphone 6 z bluetooth, to "skacze" poziom dźwięku w radio... Jak odłącze bluetooth, to jest dobrze.

Rozmawiałem z ASO, ponoć Iphone się gryzie z radiem fabrycznym w Megane, i Renault pracuje nad nowym oprogramowaniem radia. Ciekawe jak długo to potrwa. Nie ukrywam że trochę to mnie irytuje. Generalnie jakość dźwięku w fabrycznym radio w wersji Zen, jest delikatnie mówiąc słaba. Na weekendzie sparuję telefon żony ( Samsung ) i zobaczymy czy też wystąpi ten problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Również wczoraj byłem kolejny raz z niedopasowaną klapą i radiem w ASO, co do radia: stwierdzili , że wymienią antenę bo tu może być problem. Wiem, że nie, tym, bardziej że po wyłączeniu bluetooth jest lepiej choć szału nie ma. Wyświetlacz i u mnie szaleje, momentami ginie wszystko i za chwile się pojawia. Miał to "majster" zgłosić do Renault Polska i dowiedzieć się jak naprawić. Ale zapewne poczekam sobie na odpowiedź

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!