Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth w Megane IV


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

A jakie wersje sofu w radiu macie? Moja 3.0.0.27.

W mojej Megi radio również wariuje (12.2015 rok), ustawienia znikają gdy temp. około 0 st. (mrozy i upały - OK). Radio odbiera marnie.

Jak sprawdzić czy wzmacniacz lub antena są sprawne? Może ktoś wie co wymienić aby było lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z restartami radia? Naprawili coś? jak sprawdzić jego wersje softu? U żony w aucie zauważyliśmy jeszcze problem w trakcie dużej wilgotności resetuje się radio oraz podświetlenie panela od AC.

Edytowane przez byq84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć, a mieliście może problemy polegające na zrywającym się połączeniu BT z iphonem 5s? Od pewnego czasu pojawiły mi się takie akcje - w ciągu jazdy potrafi kilkanaście razy zerwać i nawiązać połączenie BT. To oczywiście uniemożliwia realne użytkowanie zestawu głośnomówiącego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak od samego początku użytkowania samochodu. Nie wiem w sumie czy to nie jest jakiś błąd, bo połączenia na pewno nie zrywa, bo muzyka przez BT leci cały czas i nic nie zrywa. Wersja iPhone'a też nie ma znaczenia. Testowałem na 6S+, 7+ i SE, na każdym to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To moja jest jakaś mega zdrowa - po prostu trzeba posiadać sprzęt odpowiedniej firmy, a nie jakieś Isrony i Szajsungi.

 

Od wielu lat używam tylko LG i nigdy w żadnym samochodzie nie miałem problemu, czasami też z zestawami akcesoryjnymi.

 

Jak się kupuje Iphona żeby pokazać jakim to się nie jest kozakiem "na topie" to potem są takie problemy.

Jestem informatykiem i takiego szajsu jak robi Apple to nigdy nie widziałem (a nie przepraszam jeszcze Sony Vaio - jest też "[ciach]m" sprzętem).

Sam nic nie możesz wyserwisować/wymienić bo nie ma jak, a jak jest to ceny części z kosmosu.

 

Wiem że zaraz spadną na moją głowę pioruny - ale takie jest moje zdanie.

 

A najlepszy przykład mam po tym jak brat kupił sobie Ip 6s i po 2 m-cach bateria trzyma 1 dzień, a w moim poprzednim LG G4c po 2 latach trzyma 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinię wyrażajmy o sprzętach, a nie o ludziach. Oczywiście masz prawo do własnego zdania ale takie sprowadzanie wszystkich posiadaczy takiego sprzętu do

17 minut temu, MarcinDe napisał:

Jak się kupuje Iphona żeby pokazać jakim to się nie jest kozakiem "na topie"...

w mojej opinii nie jest ok. Żeby nie było, że mnie uraziło (bo nie uraziło) to informuję, że nie mam Iphona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK  nie miałem na myśli wszystkich (bo niektórych niestety w te sprzęty korporacje wyposażają), ale niestety obserwując ludzi wychodzi, że po to kupują produkty Apple'a żeby się pokazać.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!