Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

nie ma zapłonu


uwo1995

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy tutaj

 

Jestem posiadaczem meganki i od tygodnia walcze z rozrusznikiem 3 na 4 sprawdzane były sprawne chodz nie dawały rezultatu. Piewszy włozony odpalał normalnie do momentu az termostat sie zawiesil i zalał cały silnik ciecza. Po osuszeniu całego sytemu zapłonowego i przekreceniu kluczyka słychac pompe i pracujacy rozrusznik (jest tylko pykniecie) a auto zamarło na amen nic nie słychac kontrolki nie przygasaja a akumulator jest nowy. co to moze byc ktos sie z tym spotkał?

Dzieki za pomoc

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi

5.17 Zabrania się multipostowania Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem forum, bo widać że ten punkt programu został pominięty podczas rejestracji.Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzeSprawdzę to i dam odpowiedz odpowiedź

 

Dodano: 28 wrz 2016 - 13:51

niestety sprawdziłem te bezpieczniki były co prawda zaśniedziałe wyczyściłem i nic nie pomogło to samo tylko pyk i cisza

 

Połączono

 

Panowie potrzebuje porady, zalany silnik cieczą po zagotowaniu i słychać tylko pyk. Po oględzinach i sprawdzeniu bezpieczników w podszybiu wszystko było ok wyczyszczone. Zauważałem, że padł bezpiecznik koło klemy "+"' nigdzie nie mogę tego dostać, więc postanowiłem sprawdzić na krótko czy to ten problem. No ale niestety nadal cisza a ponad to nie słychać rozrusznika, co dalej. Ma ktoś pomysł??

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze pisz o tym w jednym wątku a nie kilku, bo się pogubimy w tym.

Po drugie naładuj akumulator, może się okazać, że jest padnięty i przez to nie kręci rozrusznik. Do sprawdzenia także masa idąca na silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak sprawdzałem minusa a przy sprawdzeniu plusa był walnięty bezpiecznik przy klemach to nawet przy podłozenu na krótko nic sie nie dzieje a akumulator jest nowy

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki

5.7 - logika wypowiedzi Aston76

 

Proponuję Koledze zapoznać się z regulaminem zamieszczania zdjęć na forum i do niego się stosować. Aston76

 

Dodano: 29 wrz 2016 - 18:11

można zamknąć inna głowka rozrusznika

 

Dodano: 29 wrz 2016 - 18:11

można zamknąć inna głowka rozrusznika

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!